Walentynki VOX FM

i

Autor: vox fm

Walentynki w VOX FM! Pawelec umawia randki!

2022-02-11 12:42

Doktor Serce, specjalista od wszelakich spraw sercowych, mistrz kochania i wirtuoz miłości VOX FM wkracza do akcji! Ułamek Pierwszej Zmiany VOX FM, słynący z godzenia par w programie "Kochaj albo rzucaj" Paweł Pawelec, w Walentynki bierze się za umawianie randek! Zobaczcie co przygotował!

Najbardziej cukierkowe, różowo-czerwone święto w roku zbliża się coraz większymi krokami. To dzień znienawidzony przez singli i uwielbiany przez pary. Walentynki, czyli Dzień Zakochanych, jak przystało najlepiej spędzić we dwoje. 14 lutego 2022 roku to dzień, który może odmienić Wasze dotychczasowe życie o 180 stopni! Wyobraźcie sobie taki scenariusz: ktoś Wam się podoba, chętnie byście się z nim umówili, ale brakuje Wam odwagi by wziąć sprawy w swoje ręce. Brzmi znajomo, prawda? A co jeśli to - wymagające odwagi - zaproszenie danej osoby, weźmie na siebie ktoś, komu naprawdę ciężko odmówić? Tak się składa, że mamy kogoś takiego!

DARIA ODCINA SIĘ OD PORANNYCH WYJCÓW

Pawelec wkracza do akcji!

Znany i lubiany prezenter VOX FM wkracza do akcji! Ułamek Pierwszej Zmiany VOX FM, słynący z godzenia par w programie "Kochaj albo rzucaj" Paweł Pawelec, w Walentynki bierze się za umawianie randek! Jeżeli chcecie, by Pawelec  osobiście załatwił Wam wymarzony wieczór z kimś do kogo wzdychacie od dłuższego czasu - nic nie stoi na przeszkodzie! W VOX FM na Walentynki proponujemy konkurs, w którym możecie wygrać 500 zł na randkę marzeń!

Walentynki w VOX FM - jak się zgłosić?

Wystarczy wejść na stronę https://walentynki.voxfm.pl/ i napisać z kim chcesz się umówić i dlaczego. Paweł Pawelec, w imieniu zgłaszającego, zadzwoni do tej drugiej osoby i umówi randkę. Jak się uda i padnie słynne "tak", dostaniecie od nas 500 zł na randkę. Jeżeli osoba z drugiej strony się nie zgodzi - mamy nagrodę pocieszenia. Otrzyma od nas kubek z logo VOX FM. Można się zgłaszać od piątku 11.02.2022 roku od godziny 16:00, a o randkach w eterze usłyszymy w same Walentynki. Trzymamy kciuki za Wasze (i oczywiście Pawelca) miłosne sukcesy!