Walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3. Kiedy, kto walczy i o której godzinie? [ZASADY]

i

Autor: screen z filmu na YouTube.com/ DRUGA KONFERENCJA | PRIME 3: STREET FIGHTER Walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3. Kiedy, kto walczy i o której godzinie [ZASADY]

Walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3. Kiedy, kto walczy i o której godzinie? [ZASADY]

2022-10-01 11:38

Pierwsza w Polsce walka w budce telefonicznej wywołuje duże emocje. Kto walczy w budce telefonicznej? O co chodzi i jakie są zasady? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3 - kiedy?
  2. Walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3 - zawodnicy
  3. Walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3 - zasady

Walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3 - kiedy, kto walczy i o której godzinie? Jakie są zasady? Walka w budce telefonicznej wzbudza duże emocje. Tym bardziej ze względu na zawodników, którzy podjęli się tego szalonego wyzwania. Niewątpliwie tego się nikt nie spodziewał! Zawirowania związane z walką Kamerzysty doprowadziły do tego, że to właśnie on jako pierwszy w Polsce zawalczy w nowej formule. Rywalem Kamusia będzie kontrowersyjny influencer Kuba Lasik. Początkowo Kamerzysta miał się zmierzyć z Ziemowitem Kossakowskim, lecz ten wypadł z karty walk PRIME 3. Wielu rywali odmówiło starcia z Łukaszem Wawrzyniakiem. Pojawił się jeden śmiałek Kuba Lasik. Bez problemu zgodził się na pojedynek bez żadnych zasad i limitu czasowego. Starcie będzie trwało dopóki, któryś z nich padnie.

Walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3 - kiedy?

Kiedy walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3? Historyczny pojedynek zaplanowano na 1 października 2022. Trzecia odsłona gali, której twarzą jest Don Kasjo odbędzie się w Radomiu.

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3 - zawodnicy

Kamerzysta może się pochwalić rekordem 1-0 we freakfightach, na PRIME 1 bez problemu znokautował byłego przyjaciela Kruszwila. Na tej samej gali debiutował również Lasik, który razem z Pazikiem walczył z Alanem Kwiecińskim w pierwszej w historii walce 2 vs 1. Alan zostawił serducho w klatce i duet Lasik&Pazik poległ. Walka w budce telefonicznej na Prime MMA odbędzie się około godziny 23:00. 

Walka w budce telefonicznej na Prime MMA 3 - zasady

Jakie zasady walki w budce telefonicznej na Prime MMA 3? Starcie odbędzie się bez limitu czasowego i bez jakichkolwiek zasad. Gwarantuje to jeszcze większe emocje!

Sonda
Podoba Ci się pomysł walki w budce telefonicznej na Prime Show MMA 3?