Masters na Weselu Marzeń VOX FM!

i

Autor: Masters na Weselu Marzeń VOX FM!

Wesele Marzeń 2022 - FINAŁ! Sprawdź na czyim weselu wystąpi TOP GIRLS, Defis i Masters! [WYNIKI]

2022-02-11 17:58

Co to były za emocje! Na początku trudne obrady jury i wybranie finalistów spośród tysięcy zgłoszeń. Później przyjęcie artystów w studiu i wykonanie trzech najważniejszych telefonów dnia z hasłem "Do zobaczenia na Waszym weselu!". TOP GIRLS, Defis i Masters zagrają w tym roku na trzech Weselach Marzeń! Sprawdź kto zwyciężył tegoroczną edycję Wesela Marzeń! Przeżyjmy to jeszcze raz!

TOP GIRLS na Weselu Marzeń VOX FM! U kogo wystąpią?

Studio VOX FM, w godzinach porannych, okupowane jest zazwyczaj tylko przez mężczyzn. Między 6:00 a 10:00 zajmuje je skład Pierwszej Zmiany VOX FM. Zupełnie inaczej było w dzień finału Wesela Marzeń 2022, kiedy do Norberta Bieńkowskiego i Konrada Piwowarskiego dołączył najpopularniejszy girlsband  na polskiej scenie disco czyli zespół TOP GIRLS. Justyna, Natalia i Kasia, mimo wczesnej godziny, odwiedziły chłopaków w bardzo pozytywnych nastrojach - miały w końcu misję do wykonania: uszczęśliwienie jednej z par, które wzięły udział w tegorocznej akcji VOX FM Wesele Marzeń. Po długich obradach jury wybrało zwycięzców.

TOP GIRLS i Pierwsza Zmiana VOX FM

i

Autor: TOP GIRLS i Pierwsza Zmiana VOX FM

Monika i Maciek pierwszymi zwycięzcami Wesela Marzeń 2022! Zagra u nich TOP GIRLS!

Dziewczyny z grupy TOP GIRLS zadzwoniły do Moniki i Macieja. Radości było co niemiara! To Monika zgłosiła siebie i swojego przyszłego małżonka do akcji Wesele Marzeń. W zgłoszeniu napisała: "Pochodzę z Podlasia, a niestety wesele odbędzie się w Warszawie! Chciałabym przenieść klimat na moje - mam nadzieję - jedyne! WESELE!! To niezapomniane chwile i ogromna niespodzianka! Jestem ciekawa czy mogłabym być tak zaskoczona, kiedy okazałoby się, że jednak wygraliśmy! To byłoby wesele sezonu! A na pewno najlepsze w naszych rodzinach!". I już możemy być pewni, że takie będzie! Monika i Maciek będą bawić się na swoim weselu razem z zespołem TOP GIRLS! Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Monika i Maciej - finaliści Wesela Marzeń VOX FM

i

Autor: Monika i Maciej - finaliści Wesela Marzeń VOX FM

"Żono moja"  na Weselu Marzeń! Na czyim przyjęciu zagra Masters?

Tego zespołu chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Zaryzykujemy stwierdzeniem, że nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby melodii "Żono moja". Tym bardziej w naszej skrzynce nie brakowało zgłoszeń par młodych, którym marzył się występ Pawła Jasionowskiego na ich przyjęciu weselnym. Artysta odwiedził dziś studio VOX FM nie tylko po to by przywitać się z Krzyśkiem Skrzypkowskim, podziwiać nasze walentynkowe dekoracje w kształcie serc i galerię finalistów Wesela Marzeń. Paweł Jasionowski chciał przede wszystkim osobiście przekazać wybranej przez specjalną komisję parze młodej, że wystąpi na ich weselu. Kto usłyszał te upragnione słowa?

Masters na Weselu Marzeń VOX FM!

i

Autor: Masters na Weselu Marzeń VOX FM!

Justyna i Michał wygrali Wesele Marzeń 2022! Masters zaśpiewa im "Żono moja"!

Po długich obradach jury w końcu wszystko było jasne! Paweł Jasionowski z grupy Masters zadzwonił do Justyny i Michała z wiadomością, że zorganizuje im Wesele Marzeń! Był krzyk, pisk i niedowierzanie! Emocje naprawdę sięgnęły zenitu. Co ciekawe, to nie Justyna, a Michał walczył o tę wygraną. To on w formularzu odpowiedział na pytanie "dlaczego to akurat na Waszym weselu powinna wystąpić jedna z gwiazd". Argumentował to tym, że "1. Słuchamy waszego radia przy gotowaniu, sprzątaniu i również w pracy 2. Jestem pewien, że ekipa na weselu przy tej muzyce będzie się doskonale bawić. 3. I jesteśmy fajną i wesołą parą, którą łączy wspólna pasja". Zakochani pasjonaci przekonali do siebie jury i dzięki temu będą tańczyć na własnym weselu do zaśpiewanej na żywo piosenki "Żono moja". Gratulujemy!

Justyna i Michał finalistami Wesela Marzeń!

i

Autor: Justyna i Michał finalistami Wesela Marzeń!

Defis na Weselu Marzeń VOX FM! U kogo zagra?

W dniu finału Wesela Marzeń studio VOX FM odwiedził także Karol Zawrotniak.W towarzystwie Kamila Rutkowskiego, w jak zawsze dobrym humorze, chciał uszczęśliwić ostatnią z par młodych, które wzięły udział w akcji Wesele Marzeń. Artysta, znany z takich przebojów jak "Gorące serce", "Róże" czy "Jeszcze raz", po długich obradach specjalnej komisji, w końcu mógł wykonać telefon do zwycięskiej pary. Kto okazał się ostatnią parą finalistów Wesela Marzeń 2022?

Aneta i Kacper finalistami Wesela Marzeń 2022! Defis zagra na ich weselu!

Do zacnego grona finalistów Wesela Marzeń 2022 czyli Moniki i Maćka, a także Justyny i Michała dołączyła ostatnia para. Po trudnych i burzliwych obradach jury, Karol Zawrotniak z zespołu Defis w końcu zadzwonił do Anety i Kacpra, by oznajmić im słowa: "Wystąpię na Waszym weselu!". Były łzy szczęścia i okrzyki radości, a zrozumiemy je tym lepiej, gdy bliżej poznamy historię ostatnich finalistów. Zgłoszenie do tegorocznej edycji Wesela Marzeń 2022 wysłała Aneta, pisząc: "Dlaczego marzymy o tym, aby na naszym weselu wystąpił niezastąpiony dla nas zespół DEFIS? Odpowiedź jest oczywista, bo to na koncercie właśnie tego zespołu i chyba nawet piosence ,,Wciąż o Tobie mam sny" oznajmiłam mojemu narzeczonemu, a wtedy jeszcze nieznajomemu: ,,KRĄŻĄ PLOTKI, ŻE JESTEŚMY PARĄ". I od tego się wszystko zaczęło. Gdyby tego zespołu  wtedy tam nie było, nasza historia pewnie by się nawet nie rozpoczęła. Wspaniale było by gościć właśnie ten zespół w tak ważnym dla nas dniu. Fakt, że akurat tegoroczna edycja przypada właśnie z nimi nie może być przypadkiem! Po resztę historii zapraszamy na nasze wesele..." Nie skłamiemy pisząc, że Anetę i Kacpra - ostatnich finalistów tegorocznej akcji Wesele Marzeń - połączył zespół Defis, a dodatkowo teraz to on zagra na ich weselu. Ogromnie się cieszymy i oczywiście gratulujemy!

Aneta i Kacper finalistami Wesela Marzeń!

i

Autor: Aneta i Kacper finalistami Wesela Marzeń!
Wesele marzeń 2022 –spot