Wesele Marzeń zajawka

i

Autor: Katarzyna Morawska-Tutkaj

Wesele Marzeń 2022 - gwiazdy wspominają najlepsze historie weselne!

2022-02-03 17:49

Są takie historie, które zapadają w pamięć na bardzo długo. Obstawiamy, że w tym momencie przychodzi Wam do głowy co najmniej kilka takich niezapomnianych imprezowych momentów. Daleko nie musiały ich szukać również gwiazdy tegorocznej akcji VOX FM Wesele Marzeń. Sprawdź jakie weselne anegdotki przygotował zespół Masters, dziewczyny z formacji TOP GIRLS i grupa Defis!

MASTERS i niezapomniana impreza!

Pewnych momentów nie da się wymazać z pamięci. Wie coś o tym Paweł Jasionowski, lider zespołu Masters. Twórca, znany m.in. z takich hitów jak "Żono moja", "Ona przyszła tutaj sama", "Nocy mało" i "Wieczór puka do drzwi", ma mnóstwo takich historii. Podczas programu Pierwsza Zmiana SHOW postanowił podzielić się jedną z nich. 

MASTERS Anegdota weselna

TOP GIRLS wspominają hitowe wesele!

Dziewczyny z najpopularniejszego girlsbandu polskiej sceny disco również mają kilka anegdotek weselnych, którymi mogą się pochwalić. Justyna Lubas, Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura opowiedziały nam pewną historię.

TOP GIRLS Anegdota weselna

Defis o weselu życia!

Zespół Defis koncertował na niejednym weselu. Karol Zawrotniak i spółka byli świadkami wielu nietypowych zdarzeń, które na długo zostały im w pamięci. Czas na weselną anegdotę ostatniej z gwiazd Wesela Marzeń 2022!

DEFIS Anegdota weselna

Masters, TOP GIRLS i Defis na Twoim weselu! Wesele Marzeń z VOX FM

To zaledwie kilka historii weselnych, jakimi mogą się pochwalić gwiazdy tegorocznej edycji akcji VOX FM Wesele Marzeń. Życzymy Wam co najmniej tak samo wybitnych historii na Waszych przyjęciach weselnych i przy okazji przypominamy - Masters, TOP GIRLS i Defis mogą wystąpić na Waszym weselu! Ich obecność na Waszej imprezie z pewnością sprawi, że wesele stanie się niezapomniane. Niewykluczone, że nasze gwiazdy uraczą Was jakąś weselną anegdotką, za to pewne jest, że zrobią na Waszej imprezie konkretne show! Jeżeli chcecie, by Masters, TOP GIRLS lub Defis pojawili się na Waszym przyjęciu - weźcie udział w naszej akcji Wesele Marzeń! Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ. Śpieszcie się - finał konkursu już w piątek 11.02.2022!

Wesele marzeń 2022 –spot