Weź Nie Pytaj - „Bawmy się”  to hit lata 2021? Nowość już w sieci

i

Autor: Youtube.com/ WEŹ NIE PYTAJ - official Weź Nie Pytaj - „Bawmy się” to hit lata 2021? Nowość już w sieci

Weź Nie Pytaj - „Bawmy się” to hit lata 2021? Nowość już w sieci

2021-07-26 11:39

„Bawmy się” to najnowsza piosenka zespołu Weź Nie Pytaj. Kawałka jeszcze przed premierą można było posłuchać w VOX FM. Teraz kawałek wraz z teledyskiem trafił do sieci. Fani nie mają wątpliwości – to hit lata 2021. Gratulacje płyną także od Sławomira.

Weź Nie Pytaj to aktualnie jeden z najpopularniejszych zespołów  młodego pokolenia twórców disco polo. Grupa szturmem wdarła się na scenę  z piosenką „Cicha woda”. Kawałek ma już prawie 15 milionów wyświetleń w serwisie YouTube! Wszystko wskazuje na to, że najnowsza piosenka pod tytułem „Bawmy się” ma szanse powtórzyć sukces największego hitu grupy. Fani formacji  Weź Nie Pytaj nie mają wątpliwości -  „Bawmy się” to hit lata 2021.

ZOBACZ TEŻ: Defis zapowiada kosmiczną nowość. Wiemy, kiedy premiera!

- Hit lata!

- Pięknie! Aż chce się bawić!

- No to bawmy się !! Super piosenka pod nóżkę ❤️ - komentują internauci.

Oprócz samej piosenki fani zwracają uwagę także na teledysk do „Bawmy się”.  Klip utrzymany w letnim klimacie dosłownie i w przenośni eksploduje kolorami, co skomentował także Sławomir: -  „I kto potem wypierze kieckę od tego proszku? Nie pytam - bawię się. Gratulacje!!!" - napisał gwiazdor rock-polo. Na voxfm.pl publikujemy teledysk do najnowszego utworu zespołu Weź Nie Pytaj pod tytułem „Bawmy się”.

Poranne Wyjce - "Pod osłona nocy"

Zenek Martyniuk, Marcin Miller, a może ktoś inny? Kto śpiewa ten przebój? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Kto śpiewa przebój z tekstem: "Baju baj, baju baj, proszę pana!"?