Widzowie ocenili The Real Housewives. Żony Warszawy. Nie oszczędzili debiutującej w show Moniki Goździalskiej

i

Autor: AKPA

telewizja

Widzowie ocenili "The Real Housewives. Żony Warszawy". Nie oszczędzili debiutującej w show Moniki Goździalskiej

2023-09-19 16:36

Za nami drugi odcinek programu "The Real Housewives. Żony Warszawy" i wszystko wskazuje na to, że widzowie zdążyli już sobie wyrobić zdanie o Polkach żyjących w luksusie. Na niektórych nie zostawiali suchej nitki. Jasno dali też do zrozumienia, co sądzą o Monice Goździalskiej, która dołączyła do show.

The Real Housewives. Żony Warszawy - widzowie o uczestniczkach

"The Real Housewives. Żony Warszawy" to nowy program Polsatu, w którym widzowi mogą śledzić losy Polek, które żyją w luksusowych warunkach. Wśród uczestniczek są Anita Kuś-Munsanje, Magda Pyć-Leszczuk, Barbara Sobczak, Anna Szubierajska, Monika Żochowska, Sara Koślińska, Kasia Przydryga, Monika Goździalska i Anna Wrońska. W kolejnym odcinku show widzowie mogli oglądać m.in. rejs katamaranem. Ponownie nie obyło się bez rozmów i intryg między zamożnymi Polkami. Co o ich zachowaniach sądzą widzowie? Ci jasno podzielili się swoimi opiniami w sieci i dali do zrozumienia, za którymi bohaterkami delikatnie mówiąc nie przepadają. Widzowie ocenili m.in. Magdę, Kasię i Anitę. W niektórych komentarzach nie gryźli się w język.

Magda jest totalnie denna wyzej s.a niz d..e ma

Kasia bardzo fajna,ale trochę za bardzo do przodu,Basia przechwalanka Zakochana w Dubaju 🤗 i Magda kobieta bóstwo,tylko dlaczego dla siebie samej 🤗

⭐😍Anitka ⭐😍 Najlepsza z Dziewczy 😍

Defis w Pierwsza Zmiana Show

The Real Housewives. Żony Warszawy - Monika Goździalska

W drugim odcinku do Polsatowskiego show dołączyła Monika Goździalska. Tą mogliśmy przed laty oglądać w programie "Big brother", a obecnie gwiazda robi karierę w sieci. Uczestniczki podeszły do niej mocno krytycznie, mówiąc m.in., że to "siostra Dody" i "koloryt regionalny". Większą wyrozumiałością dla Moniki i pozytywnym podejściem do niej wykazali się natomiast komentujący w sieci. Ci uważają Goździalską za jedną z faworytek w programie i twierdzą, że to ona doda kolorytu w show.

Ten program dzieki @monika.gozdzialska nabierze kolorytu,bo panie sa nie dosc ze nadete,to jeszcze jak na takie pieniadze ktore posiadaja nie szczegolnie ladne zeby nie nazwac po prostu brzydkie….

Dobrze mądrego posłuchać ❤️❤️❤️

@monika.gozdzialska świetne wejście Jesteś wspaniała, czekam na rozwój sytuacji 😅😅😅❤️❤️❤️❤️💃🏻💃🏻💃🏻

- czytamy w komentarzach.

Czy Monika rozwali system, na co liczą widzowie? O tym przekonamy się z pewnością w najbliższych odcinkach.

QUIZ PRL: Kultowe programy telewizyjne PRL-u

Pytanie 1 z 10
Losowanie Dużego Lotka. W najstarszych odcinkach pani zrywająca pieczęć lakową Totalizatora Sportowego miała przy sobie: