metamorfoza

Widzowie Polsatu ją uwielbiali. Aż trudno uwierzyć, jak zmieniła się gwiazda serialowego hitu

2024-06-11 6:03

Przed laty serial Hotel 52 był jedną z najpopularniejszych obyczajowych produkcji w Polsce. To w nim grali jedni z najbardziej znanych obecnie aktorów. W obsadzie znaleźli się m.in. Magdalena Cielecka, Filip Bobek, Weronika Rosati czy Krzysztof Kwiatkowski. Jedną z najważniejszych postaci była jednak Laura Samojłowicz. Jak wygląda dziś?

Laura Samojłowicz mocno się zmieniła

W 2010 roku jedną z najbardziej znanych i lubianych serialowych produkcji widzów był Hotel 52. Ten nadawany był na antenie Polsatu i co tydzień gromadził przed ekranami mnóstwo widzów. Jak sama nazwa wskazuje - serial opisywał losy i działalność hotelu. Ten odwiedzali często popularni aktorzy. Oprócz bowiem stałej obsady, w której znaleźli się m.in. Magdalena Cielecka, Filip Bobek, Weronika Rosati czy Krzysztof Kwiatkowski, w serialu występowali również aktorzy, którzy grali jedynie epizodycznie. Produkcja przyniosła sporą rozpoznawalność Laurze Samojłowicz. Ta w formacie wcielała się w postać właścicielki tytułowego hotelu. I ta rola wiele jej dała. W sieci nie brakowało bowiem pozytywnych komentarzy, a i sam Polsat musiał być zadowolony, bo serial przetrwał do 2013 roku. Co jednak stało się z jego obsadą? Gdzie zniknęła Laura Samojłowicz?

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Laura Samojłowicz kiedyś i dziś

Po zagraniu w serialu Hotel 52 Laura Samojłowicz dość niespodziewanie zniknęła ze szklanego ekranu na kilka lat. Ostatnio chyba postanowiła wrócić, ponieważ coraz częściej można dostrzec ją na "ściankach", które rozstawione są na eventach. Tam jednak dość mocno zaskakuje nie tylko internautów, ale i samych reporterów. Laura Samojłowicz postawiła bowiem na dość mocną metamorfozę. Nie chodzi już nawet bowiem o sam jej wygląd (który zresztą też mocno się zmienił), ale i same wypowiedzi, których udziela do mikrofonu. Część z nich jest co najmniej dyskusyjna i zaskakująca. Pod niektórymi z rozmów, komentujący zastanawiali się nawet czy Laura Samojłowicz podczas nagrania nie jest pod wpływem alkoholu. Z czego wynikają zmiany w wyglądzie i zachowaniu Laury Samojłowicz? Tego nie wiadomo. Być może szykuje dla nas jakąś niespodziankę, którą ujawni za kilka tygodni i właśnie dlatego potrzebuje rozgłosu. Niemniej życzymy szczęścia! A w galerii na dole strony możecie zobaczyć, jak dziś wygląda Laura Samojłowicz.