metamorfozy

Widzowie Projekt lady ją uwielbiali. Karolina Plachimowicz zmieniła się nie do poznania

2024-06-23 23:37

Program Projekt lady był przed laty jedną z najbardziej znanych produkcji TVN. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzili losy uczestniczek, które z niegrzecznych dziewczyn zmieniały się w damy. W jednej z edycji pojawiła się m.in. Karolina Plachimowicz. Choć nie wygrała programu, to zdecydowanie mocno zapadła w pamięć. Jak wygląda dziś?

Karolina Plachimowicz z Projektu lady kiedyś i dziś

Widzowie TVN znają tę produkcję doskonale. Projekt lady to program, który kilka lat temu przyciągał przed ekrany tysiące widzów. Nic zresztą dziwnego. Był on bowiem powiewem świeżości w telewizji i ciekawym eksperymentem. Na ekranie mogliśmy bowiem oglądać, jak dziewczyny, które za nic mają dobre maniery, przechodzą przemianę i zmieniają się w prawdziwe damy. A przynajmniej takie były założenia. Choć Tatiana Mindewicz-PuaczIrena Kamińska-Radomska robiły co w ich mocy, by wyprowadzić dziewczyny na prostą, nie wszystkim się to udało. Niektóre zrobiły za to pokaźne kariery w mediach, a także w social mediach. Już w czasie drugiej edycji Projekt lady głośno było o uczestnice tego programu - Karolinie Plachimowicz. Ta była bowiem kopalnią zabawnych tekstów i sytuacji. Jak wygląda dziś?

JAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLSCY KIBICE W POCIĄGU?

Tak wygląda dziś Karolina Plachimowicz z Projekt lady

Podczas emisji drugiej edycji programu Projekt lady Karolina Plachimowicz była królową memów i Internetu. Choć nie wygrała show, to zdecydowanie była najbardziej lubianą uczestniczką z tamtej edycji. Media interesowały się nią jeszcze na długo po programie. Karolina przechodziła bowiem różne zabiegi, które zmieniały jej wygląd. Wszystkim chętnie dzieliła się w swoich social mediach. Jak popularna uczestniczka programu Projekt lady wygląda dziś po upływie kilku lat od emisji? Okazuje się, że moglibyście jej nie poznać na ulicy, bo jej metamorfoza robi ogromne wrażenie! Jak zmieniła się Karolina PlachimowiczProjekt lady? Zobaczcie poniżej!