telewizja

Widzowie TTV go uwielbiali. Co robi dziś Dominik Strzelec i jak wygląda?

2024-05-27 10:02

Telewizja TTV wykreowała wiele gwiazd. Osoby, które występowały w produkcjach stacji dziś robią zawrotną karierę. Fani kanału z pewnością doskonale wiedzą kim jest Dominik Strzelec, który prowadził m.in. "Usterkę". Mężczyzna zniknął jakiś czas temu z anteny TTV. Czym się obecnie zajmuje i czy mocno się zmienił?

Był gwiazdą TTV. Co robi dziś Dominik Strzelec?

Na antenie TTV nie brakuje formatów, które cieszą się sporym uznaniem widzów. To chociażby Królowe życia czy Gogglebox. Przed telewizorem. Dzięki tym programom wielu zwykłych ludzi, zyskało miano celebrytów. To chociażby Sylwia BombaAgnieszka Kotońska czy Dagmara Kaźmierska, która ostatnio zaliczyła poważną aferę za sprawą jej mrocznej przeszłości. Widzowie TTV z pewnością wiedzą też jednak, kim jest Dominik Strzelec. Sympatyczny mężczyzna przez wiele lat pojawiał się bowiem na antenie stacji w różnych programach. Zajmował się m.in. prowadzeniem formatu Usterka, w którym wytykał błędy "fachowców" i pokazywał, jak powinno wykonywać się różne prace. Ostatnio jednak próżno szukać go na antenie TTV. Co obecnie robi Dominik Strzelec i czy mocno się zmienił?

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Dominik Strzelec: czym zajmuje się obecnie?

Widzowie TTV przez wiele lat mogli oglądać na ekranach Dominika Strzelca. Ten prowadził m.in. program Usterka. Wielu osobom kojarzy się też jako specjalista od ogrodów. W bogatym, telewizyjnym CV, które ma Dominik Strzelec z TTV są bowiem również programy Odlotowy ogród czy Polowanie na ogród. Widzowie TTV kojarzą jednak prowadzącego przede wszystkim z formatu Usterka. W nowym sezonie telewizyjnym ten nie znalazł się w ramówce stacji. Wiele osób zastanawia się czy Dominik Strzelec pojawi się jeszcze w telewizji. Jest to mocno prawdopodobne, ponieważ program Usterka regularnie pojawia się na antenie stacji, a nowy sezon wychodzi mniej więcej raz do roku. W ostatnim czasie Dominik Strzelec występuje regularnie na antenie TVN Style w programie Odlotowy ogród. Finał obecnego sezonu odbył się pod koniec kwietnia. Oprócz tego prowadzący pojawia się na różnego rodzaju targach i spotkaniach. Jak wygląda obecnie? To możecie zobaczyć poniżej!