telewizja

Wielka kłótnia o Pytanie na śniadanie. Obecna prezenterka mocno odpowiedziała dawnej prowadzącej

2024-07-03 14:04

W ostatnim czasie o programie Pytanie na śniadanie w mediach jest niezwykle głośno. To z kilku powodów. Produkcja przeszła bowiem na przestrzeni ostatnich miesięcy niemałe zmiany. Doszło też niedawno do kłótni ws. programu. W tej wzięli udział m.in. dawni prowadzący, ale i ci, którzy obecnie prowadzą śniadaniówkę.

Kłótnia o Pytanie na śniadanie

Program Pytanie na śniadanie to jeden z najbardziej znanych formatów Telewizji Polskiej. Śniadaniówka nadawana jest już od wielu lat i dla wielu osób jej oglądanie jest codzienną, poranną rutyną. W programie w ostatnich miesiącach zaszły spore zmiany. Zniknęli z niego wszyscy dawni prowadzący. Tych zastąpiono nowymi osobami. Gospodarzami show Pytanie na śniadanie zostali m.in. Beata TadlaKatarzyna PakosińskaKatarzyna DowborRobert StockingerFilip Antonowicz czy Robert El GendyJuż te zmiany wywołały niemałe poruszenie w mediach. W ostatnim czasie głośno zrobiło się jednak o słowach szefowej programu. Kinga Dobrzyńska dosadnie wypowiedziała się w sieci o dawnych prowadzących Pytanie na śniadanie, co się im nie spodobało. Teraz głos postanowiła też zabrać prowadząca show TVP sprzed wielu lat.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Monika Richardson o programie Pytanie na śniadanie

Monika Richardson to postać dobrze znana widzom TVP. Prezenterka prowadziła m.in. format Europa da się lubić, ale i Pytanie na śniadanie. W tym pojawiała się w różnych duetach. Ostatnio dawna prowadzą TVP postanowiła skomentować zmiany, które zaszły w formacie i wypowiedź obecnej szefowej programu. 

Szanowna Pani Dobrzyńska, w takich sytuacjach składa się dymisję.Po cichu, bo to, co się stało, to wstyd. Szacunku do drugiego człowieka zapewne można się nauczyć, ale lepiej gdy tę garstkę zasad moralnych mamy po prostu w sobie. Nie obraża się ludzi, dla których się pracuje. Nie wyrzuca się z pracy kobiety w ciąży. Nie obdarza się publicznie inwektywami ludzi, którzy tworzyli tę firmę przed panią.Dzisiaj przyszedł rachunek strat: wyniki oglądalności „Pytania na śniadanie”. Bardzo proszę się ukłonić, przeprosić i wyjść, najlepiej razem z panem prezesem.

- napisała dawna prowadząca Pytanie na śniadanie.

Na jej słowa postanowiła odpowiedzieć obecna gospodyni programu - Joanna Górska.

Pani Moniko, nie wiem czy Pani wie co się dzieje na fb i jak ohydnie jesteśmy wyzywani, jakich słów używa się w stosunku do nas i jakie padają wyzwiska, przekleństwa i obelgi… Nasza szefowa @kinga.dobrzynskaa robi co może abyśmy mogli spokojnie pracować i broni jak lwica. Staramy się jak możemy aby widzowie przestali nas wysyłać do gazu, tak, tak… takie rzeczy też mają miejsce. Serdecznie Panią pozdrawiam 😊 byłych prowadzących @pytanienasniadanie również 😊 z tego co wiem wielu zaraz ruszy z nowymi projektami i programami, niektórzy już mają nową pracę. A my… będziemy robić swoje. Antena jest święta, widz jest święty, na tym się koncentrujemy i wierzymy, że z czasem będzie lepiej.

- skomentowała Joanna Górska.

Kto ma rację w tej sytuacji? Oceńcie sami!

Listen to "Zemsta. Aleksander Fredro. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.