telewizja

Wielka radość w Gogglebox. Przed telewizorem. Ulubieniec widzów został tatą!

2024-06-17 22:53

Takiej wiadomości widzowie programu Gogglebox. Przed telewizorem się nie spodziewali. Nic bowiem nie zwiastowało tego, że jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestników nagle ogłosi, że został tatą! Tak się jednak stało, a w sieci błyskawicznie posypały się gratulacje. Widzowie nie kryją wzruszenia.

Gogglebox. Przed telewizorem: znany uczestnik został tatą

Program Gogglebox. Przed telewizorem to jedna z najpopularniejszych produkcji TTV. Format nadawany jest już od blisko 10 lat, a widzowie zdążyli go pokochać i mocno związać się z jego bohaterami. Nic zresztą dziwnego. Wielu z nich, to po prostu zwykli, przeciętni Polacy, którzy idealnie oddają nasze zachowania podczas oglądania filmów, seriali i programów. Wśród ulubieńców widzów są m.in. Mariusz KozakIzabela Zeiske czy Agnieszka Kotońska. Spore grono fanów zgromadziła też Sylwia Bomba. Tę uczestniczkę Gogglebox. Przed telewizorem w sieci obserwuje ponad 900 tysięcy osób. Wystąpiła również w programie Taniec z gwiazdami. Na spore zainteresowanie widzów może też liczyć Krzysztof Radzikowski. Ten podzielił się z widzami ostatnio radosną nowiną.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Gogglebox. Przed telewizorem: Krzysztof Radzikowski został tatą

Krzysztof RadzikowskiDominik Abus to jeden z najpopularniejszych duetów w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Widzowie ich uwielbiają. Panom nie brakuje bowiem poczucia humoru. Mało tego - potrafią też żartować sami z siebie. Jednak wiadomość, którą ogłosił ostatnio Krzysztof RadzikowskiGogglebox. Przed telewizorem to nie jest żaden żart! Znany gwiazdor TTV ogłosił bowiem, że został tatą! Na Instagrama dodał zdjęcie z małą Hanią, ogłaszając tym samym radosną nowinę. W sieci błyskawicznie posypały się gratulacje. My szczęśliwemu tacie też serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Listen on Spreaker.