disco polo

Wielkie zaskoczenie na rynku disco polo! Nie uwierzycie z kim Zenek Martyniuk nagra nowy numer

2024-07-09 8:28

Takiego połączenia na rynku disco polo nikt się nie spodziewał! Tym bardziej, że na ten duet czekaliśmy od lat i dopiero teraz udało się go zrealizować. Zenek Martyniuk, czyli autor hitów "Przez twe oczy zielone" czy "Przekorny los" połączył siły ze znanym gwiazdorem. I wiele wskazuje na to, że czeka nas prawdziwy przebój!

Zenek Martyniuk i Sławomir w nowym numerze

Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która nie wie, kim jest Zenek Martyniuk. To jeden z najpopularniejszych piosenkarzy disco polo, który ma na swoim koncie mnóstwo hitów. Wydał takie przeboje, jak Przekorny losPrzez twe oczy zielone czy Życie to są chwile. Piosenkarz przez ostatnie lata zdobył mnóstwo fanów, co przekłada się na frekwencję na jego koncertach. Zenek Martyniuk zdecydowanie nie może narzekać na pustki pod sceną. Podobnie zresztą, jak Sławomir, który jest autorem kawałków Miłość w Zakopanem czy Weselny pyton. I to właśnie ze Sławomirem Zenek Martyniuk stworzył wspólnie numer, który zapowiada się jako prawdziwy hit lata. Jego premiera już w tym tygodniu, a do kawałka otrzymamy dodatkowo wyjątkowy teledysk. Zapowiada się naprawdę imponująco!

Szok! Taką emeryturę dostanie Zenek Martyniuk. Kwota powala!

Sławomir, Zenek Martyniuk - Tańcz

Gwiazdy disco polo nie raz zaskakiwały nas nietypowymi połączeniami. Piękni i Młodzi śpiewali z PlayboysTopky MiłymPanem, a Dawid Narożny AGBE. Jednak takiego połączenia, jakie zobaczymy w kawałku Tańcz chyba nikt się nie spodziewał. Wspólny numer nagrali bowiem Zenek MartyniukSławomir. Już po pierwszych dźwiękach zapowiada się prawdziwy hit tego lata. Cały utwór usłyszymy 11 lipca, jednak już teraz muzycy zdradzili kilka szczegółów. Wiemy bowiem, że nowy numer Tańcz będzie mocno gitarowy, a zdjęcia do niego powstają nad Bałtykiem. To jednak nie koniec zaskoczeń! W klipie do kawałka pojawią się bowiem Danuta Martyniuk, czyli żona Zenka oraz Magdalena Kajra Kajrowicz czyli żona Sławomira. Oj będzie się działo! SławomirZenek Martyniuk na pewno dadzą czadu.

Listen to "Apokalipsa według św. Jana. Biblia. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.