telewizja

Wielkie zmiany w programie Awantura o kasę. Wiemy, jak teleturniej będzie wyglądał po przerwie

2024-07-09 23:32

Już niebawem na antenę Polsatu ma powrócić jeden z najbardziej znanych teleturniejów, czyli Awantura o kasę. Ta wiadomość ucieszyła wiele osób, ale i samego prowadzącego program, którym niezmiennie będzie Krzysztof Ibisz. Modyfikacji jednak w samym teleturnieju nie zabraknie. Co zmieni się w popularnym show?

Awantura o kasę powraca

Wiadomość o tym, że program Awantura o kasę powraca, zszokowała wielu widzów. Trudno się temu dziwić. Ostatni premierowy odcinek programu nadano bowiem w 2005 roku, czyli blisko 19 lat temu! Przez ten czas nasz kraj mocno się zmienił, wydarzyło się wiele, a sam Krzysztof Ibisz stał się jeszcze młodszy, niż był w 2005 roku. Jednak mimo tego, że od czasu premiery teleturnieju minęło wiele lat, to fani czekali na jego powrót. Awantura o kasę online była bardzo chętnie oglądana przez widzów. A Polsat niejednokrotnie otrzymywał pytania o to, czy program powróci. Na to liczył też sam Krzysztof Ibisz. W końcu marzenie wielu osób się spełniło i pewnym jest już, że Awantura o kasę ponownie zagości w ramówce Polsatu. W formacie nie zabraknie jednak zmian. Jakie nowości czekają na widzów?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Awantura o kasę: zmiany w programie

Obecnie w sieci trwa casting do Awantura o kasę. Poszukiwane są drużyny, które sprawdzą swoją wiedzę i powalczą o atrakcyjne nagrody w nowym sezonie programu. Okazuje się, że widzowie, którzy liczyli na przeniesienie zasad programu i wyglądu studia 1:1 z 2005 roku, mogą się lekko rozczarować. W programie Awantura o kasę zajdą bowiem niemałe zmiany. O tych w rozmowie z Pomponikiem opowiedział sam Krzysztof Ibisz, który poprowadzi kolejną edycję formatu. - Będą troszkę inne zasady. Będzie nowe studio, bardzo nowoczesne. Wprowadzamy to wszystko, co telewizja zyskała technologicznie przez te lata - zapowiedział prowadzący program. Zmienią się także proponowane nagrody. Te mają być większe, niż przed laty. Czy nowa Awantura o kasę przyciągnie wielomilionową widownię? O tym przekonamy się jesienią!

Listen on Spreaker.