Wokalista disco polo fanów: Czuję, że zrobi się z tego afera… Co zrobiła Kamil Kossakowski z DiscoBoys?

i

Autor: Instagram.com/kamil_kossakowski Wokalista disco polo fanów: Czuję, że zrobi się z tego afera… Co zrobiła Kamil Kossakowski z DiscoBoys?

Wokalista disco polo do fanów: Czuję, że zrobi się z tego afera… Co zrobił Kamil Kossakowski z DiscoBoys?

2022-12-21 11:09

Młody wokalista disco polo nie przestaje zaskakiwać. Kamil Kossakowski pokazał w sieci zdjęcie z tajemniczym opisem. Piosenkarz planuje wywołać skandal i coś nam się wydaje, że może mu się to udać. O co chodzi?

Kolejna walka w High Leauge? A może coś zupełnie innego? Kamil Kossakowski planuje mocne uderzenie na koniec 2022 roku. Wokalista disco polo poinformował o tym fanów w dość tajemniczym wpisie w mediach społecznościowych.

Wokalista disco polo fanów: Czuję, że zrobi się z tego afera… Co zrobiła Kamil Kossakowski z DiscoBoys?

- Czuje , że się zrobi z tego afera… Czuje, że nie będzie znowu co zbierać – napisał na Instagramie Kamil Kossowski. Lider zespołu DiscoBoys w ten sposób poinformował fanów o nowym kawałku. Nowa piosenka będzie miała premierę jeszcze w tym roku, dokładnie 28 grudnia. Wcześniej do sieci trafiła krótka muzyczna zapowiedź. Utwór pod tytułem „Włosy blond” to połączenie rapu, dance i nuty charakterystycznej dla disco polo, do którego Kamil Kossakowski zdążył przyzwyczaić swoich odbiorców. Internauci nie mogą doczekać się całości, ale już wiedzą, że to będzie sylwestrowy hit.

ZOBACZ TEŻ: Elwira Mejk na najnowszych zdjęciach. Fani: Jakie piękne nogi! Wokalistka disco polo wygląda obłędnie w tej zielonej sukience 

- No i to jest hit!

- Nie mogę się doczekać, ogień!

- Król!- komentują internauci.

Gwiazdy składają wyjątkowe życzenia świąteczne dla słuchaczy VOX FM!