Wokalistka disco polo niemal naga hasa po śniegu. Zdjęcia są obłędne

i

Autor: Instagram.com/elwiramejk Wokalistka disco polo niemal naga hasa po śniegu. Zdjęcia są obłędne

Wokalistka disco polo niemal naga hasa po śniegu. Fani się martwią ale zdjęcia są obłędne

2023-01-16 19:28

Elwira Mejk wyskoczyła na kilka dni w góry. Wokalistka disco polo w dzień korzysta z zaśnieżonych stoków w Zakopanem i jeździ na nartach. Wieczorem zaś, zrzuca kombinezon i w kostiumie kąpielowym uprawia aerobik na śniegu. Fani martwią się o zdrowie ale podziwiają figurę.

Wokalistka zespołu Mejk zachwyca na scenie i poza nią. Eleiwra Mejk wybrała się na urlop do Zakopanego. Gwiazda disco polo na dużo szczęścia, bo nie wszystkie górskie miejscowości mogą zapewnić śnieżne atrakcje swoim gościom. Elwira korzysta więc z pogody i aktywnie spędza czas, a wrażeniami dzieli się z fanami w mediach społecznościowych.

Wokalistka disco polo niemal naga hasa po śniegu. Fani się martwią ale zdjęcia są obłędne

Na Instagramie Elwiry Mejk nie brakuje zdjęć z Zakopanego. Wokalistka, która zachwyca publiczność gdy np. śpiewa „Tańczę z nim do rana” tym razem wzbudza zachwyt na stoku. Elwira wygląda znakomicie nawet w stroju narciarskim ale to zdjęcia w kostiumie kąpielowym zrobiły prawdziwą furorę.

 - Hejooo. Lubię, ojjjj lubię, tak po prostu, po ciepłym basenie wyskoczyć na śnieg, poskakać , poćwiczyć i uwolnić endorfiny. Polecam ! Szczęście przychodzi samo - napisała Elwira Mejk na Instagramie i dodała serię zdjęć w kostiumie kąpielowym. Fani są zachwyceni ale niektórzy martwią się o zdrowie wokalistki.

ZOBACZ TEŻ: Angelika Żmijewska (Topky) w bieliźnie. Fani nie mogą oderwać wzroku. Zadęcia są piękne [GALERIA]

- Tylko proszę się nie przeziębić skoro będzie Pani ćwiczyć w stroju kąpielowym.

- Przepięknie wyglądasz.

- Pięknie. Udanych ćwiczeń - komentują internauci.

Poranne Wyjce - Oleju Pije Za Dużo Ten Passat