Wokalistka disco polo odsłoniła piersi. Na tym zdjęciu piękna Marlena mówi „dobranoc”. Fani: Nie można oderwać od Ciebie wzroku

i

Autor: Instagram.com/marlena_sztando Wokalistka disco polo odsłoniła piersi. Na tym zdjęciu piękna Marlena mówi „dobranoc”. Fani: Nie można oderwać od Ciebie wzroku

Wokalistka disco polo odsłoniła piersi. Na tym zdjęciu piękna Marlena Sztando mówi „dobranoc”

2023-02-22 12:16

Piękna wokalistka zespołu Szpilki - Marlena Sztando – postanowiła powiedzieć fanom „dobranoc”. Jednak gorąca fotka, na której widać odsłonięte piersi sprawiła, że fani raczej szybko nie zasnęli. Gwiazda disco polo tym zdjęciem wywołała lawinę komentarzy. Internauci nie mogą oderwać wzroku.

Jedna z trzech pięknych i utalentowanych wokalistek zespołu Szpilki kolejny raz sprawiła, że fanom szybciej zabiły serca. Marlena Sztando pokazała zdjęcie w bardzo seksownej sukience. Dekolt, który odrobinę odsłania piersi i pięknie podkreśli krągłości sprawił, że fani nie mogą oderwać wzroku.

Marlena Sztando odsłoniła piersi

Marlena Sztando ma świetny kontakt z fanami. Jedna z trzech wokalistek zespołu Szpilki jest aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu miłośnicy jej talentu i urody mogą dowiedzieć się, co się u niej dzieje, kiedy nie występuje lub nie nagrywa nowych piosenek. Marlena wpada czasami na Instagram po to, by przesłać swoim followersom buziaka lub powiedzieć dobranoc. Do ostatnich życzeń dobrej nocy, dodała także bardzo seksowną fotkę. Wokalistka pokazała zdjęcie w sukience, która odsłoniła odrobinę piersi. To sprawiło, że fani zasypali ją pochlebnymi komentarzami.

ZOBACZ TEŻ: Koncerty disco-polo 2023 i nie tylko. Kto, kiedy i gdzie wystąpi?

- Przepięknie Wyglądasz, że aż wzrok nie można Ciebie oderwać.

- Oj Marlena, Ty to wiesz jak sprawić żebym nie mogła zasnąć. Milion dolarów na żywo.

- Piękna, brak mi słów i to spojrzenie - komentują internauci.

Sonda
Marlena Sztando wygląda...
Wesele Marzeń z VOX FM | Konrad i Pawelec o weselach