Wokalistka Top Girls wychodzi za mąż! Wielkie zmiany w życiu Justyny Lubas

2023-03-01 19:44 AM.
Wielkie zmiany w życiu wokalistki Top Girls. Justyna Lubas wychodzi za mąż!
Autor: Instagram.com/justi_topgirls_officialprofil Wielkie zmiany w życiu wokalistki Top Girls. Justyna Lubas wychodzi za mąż!

Jedna z trzech pięknych i zdolnych wokalistek zespołu Top Girls wkrótce zmieni stan cywilny. Justyna Lubas zaręczyła się na egzotycznych wakacjach. Piosenkarka disco polo pochwaliła się pierścionkiem.

Justyna Lubas, to jedna z trzech utalentowanych wokalistek zespołu Top Girls. Grupa, którą współtworzy ma mnóstwo piosenek o miłości. Wszystko wskazuje na to, że i gwiazdę disco polo dosięgła strzała amora. Piękna blondynka niedługo wyjdzie za mąż. Zaręczyny były romantyczne i bardzo oryginalne.

Justyna Lubas wychodzi za mąż!

Justyna Lubas to filar zespołu Top Girls. Pochodzi ze wsi Baryczka koło Rzeszowa. Wokalistka jest związana z grupą od początku istnienia zespołu. Jej prawdziwa  przygoda z muzyką zaczęła się w 2015 roku. Wzięła udział w talent show „Disco Star". Justyna Lubas wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że muzyka jest dla niej sensem życia. Dlatego sama przyznaje, że gdyby nie została piosenkarką byłaby „chałturnikiem”. Justyna Lubas niewiele mówi o swoim życiu prywatnym ale wiadomo, że w 2020 roku rozstała się ze swoim narzeczonym. Teraz gwiazda znów jest szczęśliwie zakochana. Justyna wybrała się z ukochanym na egzotyczne wakacje. To właśnie podczas urlopu i kąpieli w basenie lub morzu jej nowy partner postanowił zadać pytanie, czy zostanie jego żoną. Wokalistka powiedziała TAK, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Gratulujemy i czekamy na ślub!

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna odsłoniła krągły biust. Fani: Bardzo kuszący dekolt

Wielkie zmiany w życiu wokalistki Top Girls. Justyna Lubas wychodzi za mąż!
Autor: Instagram.com/justi_topgirls_officialprofil Wielkie zmiany w życiu wokalistki Top Girls. Justyna Lubas wychodzi za mąż!
Wesele Marzeń z VOX FM | Norbert Bieńkowski opowiada o swoim weselu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany