Wolność po ukraińsku! Wielki hit Marcina Millera podnosi na duchu Ukraińców na froncie

i

Autor: screen z filmu na YouTube: / ЗАЛІСКО - Соколи (live) / ЗАЛІСКО - Воля і свобода Boys „Wolność” (Oficjalny Cover) Disco Polo 2022 Wolność po ukraińsku! Wielki hit Marcina Millera podnosi na duchu Ukraińców na froncie

Wolność po ukraińsku! Wielki hit Marcina Millera podnosi na duchu Ukraińców na froncie

2022-09-08 9:41

Rockowa, popowa, a także jako ballada - piosenka Wolność zespołu Boys cieszy się dużą popularnością, jeśli chodzi o covery. Teraz na liście pojawiła się kolejna przeróbka i ta konkretna niesie ze sobą ważny przekaz i jasny cel. Poznajcie go już teraz!

Spis treści

  1. Wolność po Ukraińsku - kto śpiewa?

Jeden z największych hitów zespołu Boys doczekał się innej językowo wersji, która wzbudziła duże zainteresowanie. Piosenka Wolność po ukraińsku oficjalnie pojawiła się 7 września 2022, choć powstała dużo wcześniej. Sama w sobie, oryginalna odsłona tego hitu do dziś grana jest na weselach, czy domówkach. Słuchają jej już dwa pokolenia, czyli rodzice i ich dzieci. Jak się okazuje z utworem, a przede wszystkim tekstem, mają teraz okazję zapoznać się również obywatele zza wschodniej granicy. Co więcej grany może być również... na froncie w Ukrainie! Wersja piosenki Wolność w języku ukraińskim ma bowiem jeden arcyważny cel. Podnieść na duchu wszystkich wierzących w nadchodzącą wolność Ukrainy, a przede wszystkim zmotywować do walki żołnierzy walczących o bezpieczeństwo swojego kraju.

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - ARTYŚCI, PROGRAM, BILETY, TRANSMISJA 1.10.2022

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - Ronnie Ferrari zaprasza słuchaczy VOX FM

Wolność po Ukraińsku - kto śpiewa?

Na pomysł stworzenia coveru hitu Wolność zespołu Boys wpadł Andriy Zalisko. Popularny w Ukrainie artysta, którego kanał na YouTube ma ponad 37 tysięcy subskrybentów. W przeszłości wykonywał pieśń Hej, Sokoły, dzięki czemu zyskał popularność wśród polskich internautów.

Marcin Miller Boys - żona, wiek, dzieci, gdzie mieszka, choroba, majątek, samochody

Zalisko, w styczniu 2022, tuż przed wybuchem wojny w Ukrainie dał estradowy występ z kompozycją zatytułowaną Wola i Wolność, będącą właśnie ukraińską wersją hitu Marcina Millera i jego grupy. 7 września 2022 pojawiła oficjalna, studyjna wersja tej motywującej przeróbki. Ukraińcy jednocześnie mają nadzieję, że już niebawem wszyscy razem będą mogli zaśpiewać Niech Żyje Wolność! Jak brzmi piosenka Wolność po ukraińsku? Posłuchajcie i dajcie znać, czy Wam się podoba już teraz!

Sonda
Czy podoba Ci się hit Wolność po ukraińsku?