WOŚP 2022 w VOX FM czyli poprowadź ulubiony program na żywo!

i

Autor: VOX FM WOŚP 2022 w VOX FM czyli poprowadź ulubiony program na żywo!

WOŚP 2022 w VOX FM czyli poprowadź ulubiony program na żywo!

2022-01-21 15:51

Pierwsza Zmiana, To Jest Dzień i Best Lista idą na licytację! Zobacz radio od kuchni, poznaj ulubionych prezenterów, poprowadź wybrany program na żywo i graj z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Radio VOX FM w Rytmie Hitów zaprasza do wzięcia udziału w licytacji dla WOŚP!

To już tradycja, że VOX FM gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Co roku wystawiamy na aukcję możliwość współprowadzenia ulubionych programów słuchaczy. Nie inaczej jest tym razem. A co wystawiamy na licytację? Cały opis aukcji poniżej.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Chcecie, żeby usłyszała Was cała Polska? Zastanawiacie się jak wygląda radio "od kuchni'? A może chcecie poznać swoich ulubionych prezenterów? W takim razie: ZAPRASZAMY DO NAS

Macie możliwość wylicytowania współprowadzenia jednego z naszych programów. Rannym ptaszkom z pewnością spodoba się propozycja pobudki skoro świt, by wspólnie z Pierwszą Zmianą obudzić i wprowadzić w dobry nastrój słuchaczy. Pierwsza Zmiana to program poranny nadawany od poniedziałku do piątku w godzinach 6-10. Zapraszają: Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec. Do wyboru jest też współprowadzenie z Krzyśkiem Skrzypkowskim programu Best Lista, czyli listy przebojów VOX FM, nadawanej w każdy piątek między 18:00 a 20:00. Można także wylicytować współprowadzenie programu popołudniowego "To jest dzień!", który nadawany jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 14:00 - 18:00. Zaprasza Kamil Rutkowski.

Nasza licytacja rusza w piątek 21 stycznia o godz. 8:10. Znajdziecie ją tutaj