Wypadek zespołu Playboys. Kuba Urbański już po badaniach. Co z koncertami?

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys

Wypadek zespołu Playboys. Kuba Urbański już po badaniach. Co z koncertami?

2021-07-27 18:26

Kuba Urbański czuje się dobrze, pozostałym członkom zespołu tez nic poważnego się nie stało. Chociaż mogło skończyć się tragicznie. Zespół Playboys miał poważny wypadek. W samochód gwiazd disco polo wjechał pijany kierowca. „Przeszedłem szereg badań m.in (rentgen głowy, klatki piersiowej, nogi), aby sprawdzić czy wszystko po wypadku ze mną Ok” – napisał Kuba Urbański na Instagramie.

W niedzielę późnym wieczorem zespół Playboys miał zagrać prywatny koncert w Sieprcu. W drodze na imprezę w auto gwiazd disco polo wjechał inny samochód. „Kierowca, który spowodował wypadek miał prawie 2 promile alkoholu we krwi i od razu został zatrzymany przez Policję” – relacjonował Kuba Urbański w rozmowie z portalem „Disco-polo.info”. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Wokalista zespołu Playboys podziękował fanom za wsparcie i poinformował, że trasa koncertowa się nie zmieni.

ZOBACZ TEŻ: Zenek Martyniuk i Akcent z niespodzianką dla fanów. Jest nowa wersja „Tabu Tibu”

Myślę, że ten uśmiech mówi wszystko! Trochę poobijany, ale wracam do was i możecie być spokojni zobaczymy się na koncertach ? Być może w najbliższym okresie zobaczycie mnie na scenie z jedną laska? być może z dwiema ?? ale to najmniej istotne, bo w najbliższy weekend wsiadamy w zastępcze auto, na które nadal czekamy i gramy dalej! - czytamy na Instagramie Kuby Urbańskiego

Najbliższy koncert zespołu Playboys w piątek 30 lipca, w Kołobrzegu. Kuba Urbański zaapelował także do fanów, by byli ostrożni na drodze. 

ZŁO_ED_KEMPER

Quiz. Zwroty po angielsku na wakacje

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Dalej będzie dużo trudniej! Jak przywitasz się z hotelowym recepcjonistą?