Marcin Miller, wokalista zespołu Boys

i

Autor: AKPA

"Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami" gdzie i o której obejrzymy góralskie kolędowanie

2022-12-14 10:43

Największe gwiazdy disco polo na jednej scenie podczas wyjątkowego wieczoru kolęd. W te święta Marcin Miller, Piękni i Młodzi, Bayer Full, zespół Mejk i wielu innych artystów wystąpi podczas Góralskiego kolędowania. Gdzie i o której oglądać?

"Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami" w Telewizji Polsat!

Najpiękniejsze kolędy w góralskich aranżacjach! Wykonają je m.in. Marcin Miller (Boys), Radosław Liszewski (Weekend), Piękni i Młodzi, Bayer Full, Czadoman, Jakub Urbański (Playboys), Mejk czy Zespół Szpilki. Wśród kolęd nie zabraknie tych najpiękniejszych, jak "Przybieżeli do Betlejem", "Wśród nocnej ciszy", "Gdy się Chrystus rodzi", "Cicha noc", "Gdy śliczna panna" oraz wielu innych tradycyjnych polskich kolęd. Koncert urozmaicą wiersze autorstwa Danuty Pałasz, m.in. "Wędrówka", "A nadzieja znów wstąpi w nas".

"Zajaśniała gwiozdecka nad Tatrami" to koncert, który obejrzeć będziecie mogli w Wigilię świąt Bożego Narodzenia w telewizji Polsat. Wspólny występ dzieci z Małej Armii Janosika oraz artystów muzyki rozrywkowej zarejestrowany w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem emitowany będzie w Wigilię w Polsacie o 12:00, w Disco Polo Music o 16:30 i 21:30, w Polo Tv o 20:00.

CZYTAJ TAKŻE: To NAJLEPSZA świąteczna piosenka 2022! Posłuchajcie Porannych Wyjców z wyjątkowym przekazem

O Choinka VOX FM! Magda rozpakowuje swój prezent
Listen to "Choinkopol" on Spreaker.
Sonda
Czy masz już ubraną choinkę?