Szałowa fryzura wokalistki disco polo. Emilia Sanecka z Daj To Głośniej postawiła na mocne kolory

i

Autor: Instagram.com/emilasanecka Szałowa fryzura wokalistki disco polo. Emilia Sanecka z Daj To Głośniej postawiła na mocne kolory

Szałowa fryzura wokalistki disco polo. Emilia Sanecka z Daj To Głośniej postawiła na mocne kolory

2022-12-10 10:57

Kruczoczarne długie włosy i wygolony bok głowy to do niedawna znak rozpoznawczy jeśli chodzi o fryzurę Emili Saneckiej. Jednak wokalistka Daj To Głośniej postanowiła zmienić look. Piosenkarka disco polo pochwaliła się długim kucykiem w kolorach niebieskim i fioletowym.

Fani uwielbiają jej głos i urodę. Charyzmatyczna wokalistka zespołu Daj To Głośniej urzeka energią na scenie i poza nią. Emilia Sanecka przyzwyczaiła fanów do oryginalnych stylizacji, których uzupełnieniem są zazwyczaj zaplecione warkocze. Teraz kruczoczarne włosy gwiazdy disco polo nabrały fioletowej i niebieskiej barwy. Piosenkarka postanowiła przedłużyć i doczepić kolorowe kosmyki. Emilia Sanecka pokazała zdjęcie w mediach społecznościowych prosto z fotela fryzjerskiego. Oprócz kolorowych kosmyków, fryzjerka zaplotła piękne warkocze. Trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo spektakularnie.

ZOBACZ TEŻ: Seksowna Etna rozebrała się do bielizny. Do sieci trafiło nagranie. Fani: Boska!

Nowa fryzura wokalistki Daj To Głośniej

i

Autor: Instagram.com/emilasanecka
Sonda
Podoba Ci się nowa fryzura Emilii Saneckiej?
Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus (cały występ)