Zaskakujące spotkanie Dody po latach! Co powiedziała Elżbiecie Zapendowskiej?

i

Autor: Instagram.com/michal_majak_

gwiazdy

Zaskakujące spotkanie Dody po latach! Co powiedziała Elżbiecie Zapendowskiej?

2023-07-30 20:29

Takiego spotkania zapewne nikt się nie spodziewał! Doda porozmawiała ostatnio ze znaną specjalistką od emisji głosu i krytyk muzyczną Elżbietą Zapendowską. Wszystko zostało uwiecznione na Instagramie. Przed laty to właśnie Elżbieta Zapendowska uczyła Dodę śpiewać. Co wyniknęło z ostatniego spotkania?

Doda i Elżbieta Zapendowska spotkały się po latach

To co łączy Dodę i Elżbietę Zapendowską to silne charaktery. Doda nie daje sobie w kaszę dmuchać i odważnie mówi o tym, co sądzi na różne tematy. Nie boi się też rozmów z dziennikarzami, których niejednokrotnie potrafi zapędzić w kozi róg. Nie inaczej jest w przypadku Elżbiety Zapendowskiej. Znana krytyk muzyczna i trenerka emisji głosu od czasu do czasu wypowiada się w wywiadach o poczynaniach polskich gwiazd i nie gryzie się przy tym w język. W jednej z takich rozmów oberwało się np. Edycie Górniak. Surowość Elżbiety Zapendowskiej można było zobaczyć m.in. w programie "Must be the music. Tylko muzyka", gdzie była jurorką. Przed laty w rozmowie z Wprost krytyczka powiedziała o Dodzie, że trudno się z nią pracowało, bo pyskowała i histeryzowała. Jak w takim razie wyglądała rozmowa obu pań po latach?

Doda o swoich pierwszych Fryderykach. Wspomniała o nieprzychylności branży!

Doda i Elżbieta Zapendowska razem w nowym programie?

Doda i Elżbieta Zapendowska spotkały się ostatnio razem, by porozmawiać. Zdjęcie z tej wizyty można było zobaczyć na Instagramie Michała Majaka. To reżyser nowego programu Dody "Doda. Dream Show". To format doku-reality, w którym będziemy mogli zobaczyć życie Dody od kulis i jej przygotowania do koncertu. Na zdjęciu zamieszczonym w social mediach reżysera Dodę i Elżbietę Zapendowską widzimy na podglądzie obrazu zarejestrowanego przez kamery. To może świadczyć o tym, że spotkanie piosenkarki ze znaną krytyczką muzyczną będziemy mogli obejrzeć właśnie w nowej produkcji Polsatu. O czym rozmawiały obie panie? Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość, gdyż zamieszczone story na Instagramie przedstawiało tylko zdjęcie bez szczegółowego opisu. Wszystko zapewne wyjaśni się jednak jesienią, bo właśnie wtedy zaplanowano emisję nowego show.

Dokończ muzyczne klasyki - Ich Troje, Doda, Kombii, Bajm i nie tylko

Pytanie 1 z 10
Dokończ piosenkę Ich Troje - Zawsze z Tobą chciałbym być...