Zaskakujące wyznanie Zenka Martyniuka. Napisze numer dla polskiej reprezentacji?!

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Zaskakujące wyznanie Zenka Martyniuka. Napisze numer dla polskiej reprezentacji?!

2023-10-04 15:55

Jego imię i nazwisko otwiera wszystkie drzwi, bo tego muzyka zna każdy! Zenek Martyniuk ma na swoim koncie mnóstwo hitów, które śpiewamy od lat. Stworzył kawałek dla Jagi, a po swoich sukcesach w rytmach jego piosenek bawili się piłkarze polskiej reprezentacji. Teraz okazuje się, że Zenek zrobi dla nich być może specjalny numer.

Zenek Martyniuk zagrzeje do walki polskich piłkarzy?

Tego muzyka disco polo znają wszyscy w naszym kraju. I nic w tym dziwnego, bo przez lata pracował na swoje nazwisko. Zenek Martyniuk, bo o nim mowa, zyskał nawet przydomek króla polskiego disco polo. Chociażby za sprawą niezwykle popularnych numerów "Przez twe oczy zielone" czy "Przekorny los". Te kawałki można usłyszeć nie tylko na jego koncertach, ale też i często podczas imprez, w programach telewizyjnych, a także na wydarzeniach sportowych. Król disco polo sport bowiem bardzo lubi. Na co najlepszym przykładem jest fakt, że dla piłkarzy Jagi stworzył specjalny jingiel, a nawet nagrał z nimi nietypową wersję numeru "Przez twe oczy zielone". Te kawałki mocno zagrzewały piłkarzy z Białegostoku do walki i przynosiły im szczęście. Teraz Zenek chciałby zrobić coś na jeszcze większą skalę.

Zenek Martyniuk opowiada o swojej diecie: „Jem 5 posiłków, ograniczyłem słodycze”

Martyniuk nagra numer dla Reprezentacji Polski?

Nie od dziś wiadomo, że za część sukcesów w sporcie odpowiada dobry mental. Czy ten można polepszyć piosenkami? Takie nadzieje ma Zenek Martyniuk. Znany piosenkarz disco polo zdradził ostatnio w rozmowie z Faktem, że jest fanem sportu i mocno trzyma kciuki za naszych piłkarzy. W dodatku szykuje dla nich małą niespodziankę. W związku z tym, że reprezentacji gorzej idzie, Martyniuk zastanawia się nad napisaniem dla niej piosenki. Ta miałaby ich motywować do walki i sięgania po zwycięstwa na boisku. Król widzi potencjał jednak nie tylko w numerze, ale i w nowym trenerze biało-czerwonych, którym został Michał Probierz. Jak przyznał muzyk - to twórca największych sukcesów Jagi. A to może przyczynić się do sukcesów na boisku. Mocno trzymamy kciuki i w to wierzymy!

Listen on Spreaker.