Zenek Martyniuk jakiego nie znacie! Cezary Pazura pokazał wszystko

i

Autor: AKPA Zenek Martyniuk jakiego nie znacie! Cezary Pazura pokazał wszystko

disco polo

Zenek Martyniuk jakiego nie znacie! Cezary Pazura pokazał wszystko

2024-02-16 17:20

Chyba nikt nie wątpi w to, że Zenek Martyniuk to jeden z najbardziej znanych muzyków disco polo w naszym kraju. Co roku wydaje nowe numery, które stają się hitami i nie narzeka na brak koncertów. Nic zatem dziwnego, że interesują się nim nawet osoby, które z pozoru nie mają z disco polo wiele wspólnego. Tym razem zrobił to Cezary Pazura.

Zenek Martyniuk w wydaniu Cezarego Pazury

Są w Polsce postaci, o których istnieniu wiedzą wszyscy, niezależnie od wieku. W tym gronie znajdują się na pewno politycy. Gdyby mówić o świecie telewizji, to pewnie wspomnielibyśmy o Krzysztofie Ibiszu, z kolei w przypadku muzyki disco polo takim człowiekiem jest Zenek Martyniuk. To ten wokalista udowadnia od lat, że mimo upływu czasu wciąż jest w stanie zaskoczyć czymś swoich fanów. Nie może teraz narzekać na spadek zainteresowania z ich strony, gdyż na jego koncertach za każdym razem pojawiają się tłumy osób. I jakby tego było mało, to doskonale znają teksty piosenek Zenka Martyniuka, czym mogą pochwalić się nie wszyscy piosenkarze i piosenkarki. Tym razem tekstami numerów Zenka w nietypowy sposób postanowił zająć się popularny aktor Cezary Pazura. Co zrobił?

ZENON MARTYNIUK | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Cezary Pazura wykonuje utwór Zenka Martyniuka

Takiego połączenia światów raczej nikt się nie spodziewał. Nie na co dzień aktorzy łączą się bowiem z muzykami disco polo. A właśnie do takiego nietypowego połączenia doszło ostatnio w Internecie. Teksty Zenka Martyniuka zna z pewnością większość Polaków. A już na pewno numer "Przez twe oczy zielone". Tym razem na warsztat postanowił go wziąć popularny aktor filmowy i serialowy - Cezary Pazura. Jednak nie, nie zaśpiewał. Zajął się tą piosenką w swoim stylu. Cezary Pazura zaprezentował bowiem swoją interpretację tego tekstu w wersji nieco bardziej aktorskiej, gdyż opowiedział go niczym wiersz wybitnego wieszcza. Patrząc na polubienia, to takie wydanie mocno spodobało się fanom zarówno aktora, jak i samego Zenka Martyniuka. Czy Wam również się spodoba? Obejrzyjcie film poniżej i oceńcie sami.