Zenek Martyniuk zapowiada nowy utwór. Będzie kolejna petarda?

i

Autor: Facebook/ Jorsh & Studio Zenek Martyniuk zapowiada nowy utwór. Będzie kolejna petarda?

Disco polo

Zenek Martyniuk zapowiada nowy utwór. Będzie kolejna petarda?

2023-11-16 21:26

Król powraca z nowym przebojem. A przynajmniej taką mamy nadzieję (w końcu umiejętności przepowiadania przyszłości jeszcze nie opanowaliśmy). Zenon Martyniuk, czyli lider zespołu Akcent, połączył siły z cenionym producentem muzycznym i panowie właśnie zapowiedzieli wspólny utwór.

Czy go kochacie, czy też nie, nie możecie zaprzeczyć, że Zenek to król disco polo. Muzyk, który zasłynął jako członek zespołu Akcent, przez lata króluje na wszelkiej maści imprezach, od wesel, przez dożynki po juwenalia, i dostarczył nam już szeregu hitów z “Przez twe oczy zielone” na czele. Miłośnicy twórczości Martyniuka z nadzieją wyczekują jego kolejnego utworu, licząc, że znów “dowiezie” i otrzymają nowy hit, do którego będą mogli tupać nóżką przez najbliższe lata. Hejterzy oczekują zaś, że potwierdzi się ich teza, iż złote czasu króla disco dawno już minęły i nie ma on nam nic ciekawego do zaoferowania. Obie strony barykady z pewnością niecierpliwią się zatem na wieść, że nadchodzi coś nowego. Kto będzie miał rację?

CZYTAJ TAKŻE: Zenek Martyniuk. 10 hitów, które sprawiły, że lider Akcent stał się królem disco polo

Zenek Martyniuk zapowiada nowy utwór. Połączył siły z Andrzejem Jorszem

Andrzej Jorsz to producent muzyczny, który słynie z dość nietypowego i świeżego podejścia do muzyki disco polo – jak mało kto potrafi łączyć klasyczne, sprawdzone brzmienia przywodzące na myśl złotą erę gatunku (tj. lata 90. ubiegłego wieku) z nutką nowoczesności. Ta współpraca oznacza więc, że Zenek Martyniuk może zaproponować nam wkrótce coś, co trafi zarówno do starszego, jak młodszego pokolenia słuchaczy (a to już pierwszy krok do prawdziwego przeboju).

O samym utworze wiemy niestety niewiele, a właściwie to nic, poza tym, że powstaje. Panowie podzielili się tylko fotkami ze studia i zapowiedzią, że nadchodzi ciekawa premiera. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych, bardziej szczegółowych informacji.

Akcent – jak dobrze znasz największe przeboje zespołu?

Pytanie 1 z 6
W którym roku ukazał się utwór “Przez twe oczy zielone”?
Tak mieszka Zenek Martyniuk. Willa jak ze snu!