Zespół CamaSutra również zakochał się w Barbie? Na to wskazuje nowe wideo

i

Autor: AKPA, Instagram.com/malgorzataglowkaofficial

gwiazdy

Zespół CamaSutra również zakochał się w Barbie? Na to wskazuje nowe wideo

2023-07-26 23:51

"Barbie" to ostatnio jeden z największych filmowych hitów. Produkcja zarobiła najwięcej w historii filmów reżyserowanych przez kobietę. Soundtrack do tej realizacji cieszy się dużą popularnością, a część osób do kin założyła specjalne stroje. Okazuje się, że w "Barbie" zakochał się też chyba zespół CamaSutra!

"Barbie" filmowym hitem

O niewielu filmach w ostatnich latach było tak głośno, jak o "Barbie". Produkcja, w której główne roli zagrali Margot Robbie i Ryan Gosling stała się wielkim hitem na całym świecie. Na brak zainteresowania realizacja nie mogła narzekać też w Polsce. W dniu premiery kina w wielu polskich miastach były wypełnione po brzegi, a na salach można było zobaczyć osoby w charakterystycznych różowych strojach, które nawiązują do filmu. Wielu widzów pokochało też soundtrack do tej produkcji. "Barbie" stała się obiektem wielu komentarzy i filmów w sieci. Część tekstów z "Barbie" stała się viralami w Internecie, jak chociażby słynna scena, którą można zobaczyć już w zwiastunie, gdzie bohaterowie witają się z bohaterką charakterystycznym "Hi, Barbie!". Okazuje się, że w "Barbie" zakochał się też chyba zespół CamaSutra, który wrzucił ostatnio do sieci zabawne wideo.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

CamaSutra kocha "Barbie"?

Na Instagramie Małgorzaty Główki z zespołu CamaSutra pojawił się film, który wprost nawiązuje do kultowej już "Barbie". Możemy na nim zobaczyć członków formacji odtwarzających scenę z powitaniem Barbie na plaży. Dziewczyny na nagraniu mają charakterystyczne różowe stroje. Na filmie pojawia się też "Ken". To nagranie bardzo spodobało się fanom. W jednym z komentarzy czytamy m.in.: "Super dziewczyny Wam to wyszło 👍👏😘🤗❤️⭐☀️💖💕👍😆😆😆🤣🤣🤣👍👏". Czy członkowie formacji CamaSutra byli już na słynnej "Barbie"? Tego nie wiadomo, ale sam film chyba mocno przypadł im do gustu! Opisywane przez nas wideo znajdziecie poniżej.

Barbie. QUIZ: Sprawdź, ile wiesz o słynnej lalce

Pytanie 1 z 11
Jak nazywa się aktorka, która zagrała Barbie w najnowszym filmie?