Zespół Daj To Głośniej  z premierą „Głowy nie urywa”. „Znicz i Passat rozwalił system”

i

Autor: YouTube.com/ DAJ TO GŁOŚNIEJ

Zespół Daj To Głośniej z premierą „Głowy nie urywa”. Fani Passata płaczą

2021-12-09 20:17

„Głowy nie urywa” to piosenka z pierwszej płyty zespołu Daj To Głośniej. Kawałek ukazał się na krążku „Folk Disco”. Teraz grupa zdecydowała się nakręcić teledysk do jednego z najlepszych utworów na płycie. Jak wyszło?

Piosenka „Głowy nie urywa”  fanom zespołu Daj to głośniej jest doskonale znana. Po premierze płyty „Folk Disco” w maju tego roku wielu z nich uznało, że obok „Mama ostrzegała” to najlepszy kawałek z całego krążka. Teraz dzięki  klipowi „ Głowy nie urywa” może zdobyć znacznie większa liczbę odbiorców. Zespół Daj To Głośniej, jak zawsze pokazuje klip, który bawi internautów. Pod wideo w serwisie YouTube zostawiają mnóstwo pozytywnych komentarzy dotyczących zarówno piosenki, jak i historii w nagraniu. Nie szczędzą też komentarzy pod kątem urody wokalistki - Emilii Saneckiej.

ZOBACZ TEŻ: Topky zrobiły to lepiej niż Ace Of Base? Cover „All For You” już hula w sieci

- Znakomita kobieta. Pełna wdzięku. Teledysk zarąbisty.

- Hit zimy. Najlepszy kawałek, gdy pierwszy raz przesłuchałem płyty.

- Głowę właśnie urywa od słuchania i oglądania.Teledysk BOMBA.Pozdrawiam - komentują internauci.

Pod teledyskiem pojawiły się też wpisy zrozpaczonych fanów Passata. O co chodzi? Zobacz teraz w klipie do najnowszego utworu Daj To Głośniej - „Głowy nie urywa”.

QUIZ. Nagrody Darwina, czyli najabsurdalniejsze śmierci w historii. Czy to się mogło wydarzyć?

Pytanie 1 z 15
34-latek z USA chciał naprawić swoje auto w czasie... jazdy po autostradzie. Gdy usłyszał w swojej ciężarówce stukanie od dołu, poprosił kolegą o potrzymanie kierownicy a sam zanurkował pod pojazd
Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show