VOX Talent

i

Autor: VOX FM

vox talent

Znamy zwycięzcę VOX Talent! Kto wygrał 20 tysięcy złotych na spełnianie swoich marzeń?

2023-08-25 15:22

Na ogłoszenie tej informacji czekaliśmy całe wakacje! Przez ostatnich kilka tygodni podziwialiśmy talenty słuchaczy VOX FM i z Waszą pomocą wybieraliśmy finalistów naszej zabawy. Dziś wiemy już, która z 10 osób zwyciężyła w Waszym głosowaniu i zdobywa 20 tysięcy złotych i statuetkę złotego VOXa. Kto to jest? Sprawdźcie poniżej.

VOX Talent - zasady i finaliści

Przez całe wakacje w ramach VOX Talent szukaliśmy jednego, wyjątkowego talentu. Pokazywaliście jak szydełkujecie, gracie na instrumentach, jeździcie wyczynowo samochodami i motocyklami, ozdabiacie torty, tańczycie, uprawiacie akrobatykę… Było też garncarstwo, rapowanie i przeróżne rękodzieła. Malowanie obrazów, rysowanie i szkicowanie. Wszystkie zgłoszenia oglądaliśmy z zapartym tchem. Spośród nich wyłoniliśmy z Waszą pomocą 10 finalistów. Niektórzy z nich budują zamki z piasku, inni śpiewają, trenują zumbę, a nawet tworzą mydła! Nasi finaliści to Sylwia, Julia, Michał, Grzegorz, Magdalena, Katarzyna, Monika, Katarzyna, Magdalena i Wiktoria. Każdy Wasz filmik wzbudzał emocje, każdy wnosił coś do VOX Talent, ale z Waszą pomocą musieliśmy wybrać tylko jednego zwycięzcę. Kto nim został?

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

VOX Talent - zwycięzca

W tej edycji zabawy VOX Talent zwycięzcą została Sylwia! Zgłoszenie Sylwii brzmiało skromnie: „Śpiewam i piszę własne teksty”. Zaśpiewała „Nothing’s gonna stop us now” i rzeczywiście nic jej nie zatrzymało! Słuchacze docenili jej talent. To dzięki Waszym głosom najpierw pojawiła się w finale tygodnia, a teraz urzekła swoim śpiewem tak bardzo, że wygrała główną nagrodę VOX Talent - 20 000 zł i statuetkę Złotego VOXa! Jak zdradziła na antenie VOX FM Sylwia - śpiewa nie tylko covery, ale i tworzy własne piosenki. A pieniądze, które wygrała w ramach VOX Talent z pewnością pomogą jej w dalszym robieniu własnych numerów. Zwyciężczyni podziękowała też wszystkim osobom, które wspierały ją w głosowaniu - m.in. znajomym, rodzinie i pacjentom, bo Sylwia na co dzień jest pracownikiem medycznym w przychodni rodzinnej. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój jej kariery!

Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. Znasz odpowiedź na wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?