Znany zespół disco polo w końcu pokazał prawdziwe oblicze. „Słoma z butów”

i

Autor: Instagram.com/lobuzagram Znany zespół disco polo w końcu pokazał prawdziwe oblicze. „Słoma z butów”

Znany zespół disco polo pokazał prawdziwe oblicze. „Słoma z butów”

2021-11-08 16:42

Zespół Łobuzy zaskakiwał swoich fanów już nie raz. Jednak to co panowie zrobili teraz sprawia, że pozostali twórcy disco polo muszą mieć się na baczności. Będziesz w szoku, jak zobaczysz co tym razem zmajstrowali Fiffon i Boogie . W ruch poszły widły!

Zespół Łobuzy znów zadziwił scenę disco polo do tego stopnia, że inni wykonawcy muszą mieć się na baczności. W ruch poszły widły, pojawił się ogień i nawet chochoł ożył, jak w „Weselu” Wyspiańskiego. Fiffon i Boogie dosłownie pokazali, że słoma im z butów wystaje, a w dodatku zrobili to doskonale! Najnowszy utwór zespołu Łobuzy pod tytułem „Wiejskie granie” ma wszystko co powinien mieć hit. Folkowy klimat porywa do tańca. Gwiazdy polskiej sceny tanecznej będą musiały się natrudzić by przebić ten klimat. Internauci są zachwyceni tym kawałkiem.

ZOBACZ TEŻ: Pierwsza Zmiana Show VOX FM. Kto będzie gościem w piątek, 12 listopada?

- Fantastic, bombastic. Mega. Co za żywioł, tempo i atmosfera ! Wszystko na tak. Puszczałem kilka razy i się nie nudzi. A ta słoma z butów - genialne.

- Wielkie wow!  Nie da się nie tańczyć, a teledysk prawdziwy słowiański majstersztyk. Gratuluje, poprzeczka baaardzo wysoko zawieszona.

- Dawno nie słyszałam lepszej piosenki disco!!! - komentują internauci.

Piosenka jest efektem długich poszukiwań najlepszych muzyków. Zespół Łobuzy przez całe lato podróżował po Polsce by zebrać zdolnych ludzi, którzy działają w niewielkich miejscowościach ale z wielkim przesłaniem. Takich, którzy mają muzyczny talent i dzięki niemu przekazują kulturę miejsca w którym żyją. Na ogłoszony wiosną casting zgłosiło się mnóstwo fantastycznych osób. Fiffon i Boogie czyli Łobuzy odwiedzali najlepszych. W poszukiwaniu inspiracji wspólnie muzykowali, rozmaili, jeździli kombajnem i traktorem. Nagrywali partie wokalne oraz instrumentalne utworu, który powstawał w przeróżnych okolicznościach. Każdy z muzyków dodawał coś od siebie. Większość utworu „Wiejskie granie” została zarejestrowana w ternie - w sadzie, stodole, na wiejskim weselu, w górach, w skansenie i w szczerym polu. Przez cały ten czas towarzyszyła im kamera VOX MUSIC TV. Efekt do zobaczenia w programie „Wiejskie Granie z łobuzami” - premiera w każdą sobotę o 13.00. Poniżej teledysk do piosenki „Wiejskie granie”.