Angelina Zaichenko i Sasha Muzheiko

i

Autor: screen z Instagram/@polsat_go Czy Angelina Zaichenko i Sasha Muzheiko wystąpią w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami?

Zwycięzcy Love Island w Tańcu z Gwiazdami! Angelina Zaichenko i Sasha Muzheiko prosto z lotniska trafili do programu

2022-10-11 10:50

Za nami finał Love Island 6. Wyspę Miłości wygrała para Angelina Zaichenko i Sasha Muzheiko. Po wylądowaniu w Polsce okazało się, że trafili prosto do innego show Polsatu. Co robili w Tańcu z Gwiazdami i kto im towarzyszył?

Zwycięzcy Love Island w Tańcu z Gwiazdami

Ona w telewizji pokazała się po raz pierwszy, on ma na koncie kilka występów i.. skandali. Sasha Muzheiko telewizyjnej publiczności dał się poznać w 6. edycji Top Model. Wtedy temperament pochodzącego z Ukrainy uczestnika okazał się zbyt nieokiełznany, bo chłopak z hukiem wyleciał z programu za nieprzyzwoity gest podczas jednego zadania. Chodziło dokładnie o sytuację, w której uczestnicy ćwiczyli prezentację podczas castingów. Sasha podszedł do zadania bardzo olewczo, nie biorąc ze sobą swojego portfolio, a później podczas prezentacji marynarki polizał palec i dotknął swojego sutka. Za to zachowanie został natychmiast wyrzucony z programu.

ZOBACZ TAKŻE: Miłość po Love Island. Wyspa Miłości. Które pary po programie uczucie połączyło na dłużej? [WSZYSTKIE EDYCJE]

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Fani Love Island, którzy śledzą losy bohaterów po programie mogą kojarzyć Sashę Muzheiko jako byłego chłopaka Oliwii z pierwszej edycji Wyspy Miłości. Para była ze sobą związana do czasu, aż dziewczyna postanowiła wyjechać z Polski - najpierw do Włoch, a teraz na Bali. Sasha odniósł się do tych wydarzeń w programie, mówiąc że Oliwia postawiła go przed decyzją, że albo jedzie z nią albo przestają być razem. Również miłośnicy Fame MMA kojarzą go jako zawodnika, który debiutował w podczas 11. gali. Występował również w Warsaw Shore.

CZYTAJ TAKŻE: Zamiast swojemu facetowi uwierzyła jego kumplowi! Ten wmówił jej, że ją zdradza... Czy uda się ich pogodzić? Kochaj albo Rzucaj w VOX FM

Po wyjściu z willi na Wyspie Miłości uczestnicy otrzymali swoje telefony i natychmiast zaczęli na żywo publikować swoje kolejne kroki. Angelina Zaichenko i Sasha Muzheiko, którzy wygrali 6. sezon programu, praktycznie prosto z lotniska trafili na plan kolejnego. W mediach społecznościowych para chwali się fotkami i relacjami z Tańca z Gwiazdami. Towarzyszą im laureaci drugiego miejsca - Wiktoria Reglińska i Sebastian Kalinowski. Czy w kolejnej edycji programu zobaczymy któreś z nich na parkiecie? Biorąc pod uwagę dotychczasowe dokonania Sashy możemy spodziewać się po nim wszystkiego!

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 6. pierwsze zaręczyny w historii programu! Kto kogo poprosi o rękę? Czy ona powie tak?

Sonda
Której parze "Love Island: Wyspa miłości 6" kibicowałeś?