Anna Mucha żali się na cenę taksówki! Zapłaciła 181 zł za ponad 20 kilometrów!

2021-09-27 14:59 A.I

Anna Mucha pożaliła się w mediach społecznościowych na ceny taksówki. Za kurs z podrzeszowskiego lotniska w Jasionce do oddalonego o ponad 20 kilometrów Łańcuta zapłaciła 181 złotych. Jak sama powiedziała to dwa razy drożej niż za samolot. Aktorka spędziła czas na Podkarpaciu zachwycając się między innymi łańcuckim zamkiem.

Anna Mucha kolejny raz pożaliła się w mediach społecznościowych na wysokie ceny. Tym razem oberwało się taksówkom. Na swoim Instagramie opublikowała instastories, z którego wynika, że aktorka doznała szoku za cenę podróży z lotniska w Jasionce koło Rzeszowa do Łańcuta. Najbliższa trasa, która łączy te dwa punkty na mapie to ponad 20 kilometrów. Celebrytka dostała rachunek na 181 złotych, co wyraźnie jej się nie spodobało.

CZYTAJ TAKŻE: "Wolna Szkoła" pokazała drugi spot. Znów jest ostro! 12-latka wykrzykuje homofobiczne treści

Anna Mucha żali się na ceny taksówki. Spędza czas w Łańcucie

Anna Mucha wybrała się samolotem z Warszawy do Rzeszowa. Po wylądowaniu w Jasionce wzięła taksówkę, która miała dowieźć ją do Łańcuta. Cena? „Dwa razy więcej niż za samolot” – skomentowała aktorka. Mimo niesmaku celebrytka musiała opłacić rachunek, bo kierowca nie odwiózł ją z powrotem na lotnisko.

- No, nie są to warszawskie ceny. To jest, słuchajcie, dwa razy drożej niż bilet lotniczy z Warszawy do Rzeszowa. Także taka niespodzianka – mówiła na Instastories.

Jej obecność w łańcuckim zamku nie przeszła echem. Na facebookowym fanpage’u Muzeum-Zamek w Łańcucie może przeczytać, że obiekt bardzo podobał się aktorce.

Nietypowa kradzież w sklepie elektronicznym
Sonda
Czy często korzystasz z taksówek?
Źródło: Anna Mucha żali się na cenę taksówki! Zapłaciła 181 zł za ponad 20 kilometrów!
Nasi Partnerzy polecają