Grozi jej nawet do 5 lat więzienia. W ciągu jednego dnia okradła kilka sklepów

i

Autor: Materiały prasowe/ KPP Mielec

W ciągu jednego dnia okradła kilka sklepów. Grozi jej 5 lat więzienia

2022-02-22 15:42

Kobiecie, która w jeden dzień okradła kilka sklepów grozi nawet 5 lat więzienia. Łączna wartość skradzionych rzeczy to około 1000 zł. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży. W jednym ze sklepów podejrzaną o przestępstwo ujął ochroniarz, a moment kradzieży zarejestrowały sklepowe kamery.

Do zdarzenia doszło jeszcze w ubiegłą środę. To właśnie wtedy mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu interweniowali na terenie jednego ze sklepów, gdzie podejrzaną o przestępstwo złapał ochroniarz. Moment kradzieży zaś zarejestrowały sklepowe kamery. Policjanci szybko ustalili, co kobieta ukradła i wylegitymowali ją. Skradzione rzeczy kierownik sklepu wycenił na blisko 200 zł.

CZYTAJ TAKŻE: Ropczyce: Ich lekkomyślność mogła skończyć się tragedią. O włos od ogromnego pożaru

Kobieta miała przy sobie inne łupy z poprzednich kradzieży

Uwagę policjantów zwróciły jednak inne towary, które kobieta miała przy sobie. W rozmowie z policjantami zatrzymana nie potrafiła wyjaśnić, jak weszła w ich posiadanie. - Funkcjonariusze udali się do innych sklepów znajdujących się w pobliskiej galerii handlowej. Tam rozmawiając z obsługą i przeglądając z monitoring ustalili, że kobieta dopuściła się jeszcze kradzieży w dwóch innych punktach handlowych - mówi Anna Klee-Bylica z Komendy Wojewódzkiej policji w Rzeszowie.

Łączna wartość skradzionych rzeczy to około 1000 zł, udało się je odzyskać. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży, przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. Grozi jej nawet do 5 lat więzienia.

Lewandowski: Copernicus to mój ulubiony mityng lekkoatletyczny. Najlepszy na świecie

QUIZ. Władca pierścieni. Spróbuj zdobyć chociaż 7 punktów

Pytanie 1 z 10
Hobbici z którymi Frodo wyruszył na wyprawę, to: Sam, Pippin i...
Źródło: W ciągu jednego dnia okradła kilka sklepów. Grozi jej 5 lat więzienia