10. Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka już 2 czerwca nad siedleckim zalewem

i

Autor: Monika Półbratek Zdjęcie archiwalne

Zapowiedź

10. Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka już 2 czerwca nad siedleckim zalewem

2024-05-29 9:52

Przed nami tegoroczny, 10. już Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka. W najbliższą niedzielę 2 czerwca od 8.00 wędkarze z siedleckich kół Polskiego Związku Wędkarskiego zapraszają dzieci i młodzież od 0 do 14 roku życia do udziału w zawodach nad siedleckim zalewem. Zapisy od 7.30!

W imieniu pięciu siedleckich kół wędkarskich zapraszam nad zalew Muchawka na zawody wędkarskie i Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Będziemy łowić, a potem się bawić. Każdy uczestnik otrzyma upominek za udział w zawodach. To już 10. raz, gdy siedleccy wędkarze próbują zarazić swoją pasją dzieci i młodzież w naszym mieście – mówi Bartosz Mikulski, prezes Koła nr 48 „Refleks” Polskiego Związku Wędkarskiego w Siedlcach. Jak dodaje, brać udział w zawodach mogą nawet najmłodsi: – Startują także maluchy. Najmłodsza grupa wiekowa jest od 0 do 6 roku życia i co roku jest ona dość liczna. Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego wyjątkowo zwolnił wszystkich startujących w tej imprezie z wszelkich opłat. Nie trzeba mieć żadnych uprawnień, karty wędkarskiej ani być członkiem PZW. Zapraszamy dzieci i młodzież do 14 roku życia!

10. Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka już 2 czerwca nad siedleckim zalewem

i

Autor: fot. Organizatorzy

Zapisy na udział w zawodach wystartują w niedzielę 2 czerwca od godz. 7.30 przy grillowisku za sklepem „Mrówka”. Zawody rozpoczną się o 8.00 i potrwają do ok. 11.00. Po turnieju wędkarskim odbędzie się wspólne grillowanie w Barze Summertime. Więcej informacji na plakacie.

ROZWIĄŻ QUIZ: zgadnij jakie to mazowieckie miasto na podstawie trzech haseł!

Pytanie 1 z 10
Miasto wielu kultur i religii, Rynek Mariacki, lustro Twardowskiego
Źródło: 10. Piknik Wędkarski z okazji Dnia Dziecka już 2 czerwca nad siedleckim zalewem