Łukowski samorząd zaprasza zakochanych na bezpłatną sesję zdjęciową „FOTOwalentynki”

i

Autor: fot. Monika Półbratek Zdjęcie ilustracyjne

Walentynki

Łukowski samorząd zaprasza zakochanych na bezpłatną sesję zdjęciową „FOTOwalentynki”

2024-02-12 12:43

Pokażcie jak kochacie siebie nawzajem i miasto Łuków – zachęca łukowski samorząd! Zaprasza mieszkańców miasta i okolic do wykonania fotograficznej pamiątki w dniu zakochanych 14 lutego. W najbliższą środę na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie będzie można znaleźć namiot profesjonalnego fotografa, który bezpłatnie wykona zdjęcia wszystkim zakochanym. Niespodzianek będzie jeszcze więcej!

Zapraszamy mieszkańców Łukowa i okolic do wykonania fotograficznej pamiątki w dzień zakochanych 14 lutego. Tego dnia, na Placu Solidarności i Wolności pojawi się namiot z profesjonalnym fotografem, który będzie wykonywał darmowe zdjęcia wszystkim zakochanym w sobie nawzajem i w mieście Łuków. Ponadto chętni będą mogli wziąć udział w losowaniu voucherów na walentynkową kolację! Wylosowane zostaną trzy takie kolacje do zrealizowania w jednej z lokalnych restauracji, gdzie będzie możliwość delektowania się wyśmienitymi potrawami oraz miłą atmosferą – zachęca Tomasz Goławski, kierownik Referatu Promocji Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Urzędu Miasta Łuków.

Łukowski samorząd zaprasza zakochanych na bezpłatną sesję zdjęciową „FOTOwalentynki”

i

Autor: Urząd Miasta Łuków

Jak przekonują organizatorzy wydarzenia, FOTOwalentynki to doskonała okazja, by uwiecznić swoje uczucia w sposób wyjątkowy i niezapomniany. Bez względu na to, czy jest to pierwsze spojrzenie, czy pięćdziesiąta rocznica ślubu – każda chwila miłości zostanie uchwycona na zdjęciu przez profesjonalnego fotografa Grzegorza „Fotolipka” Lipińskiego. Zdjęcia będą wykonywane od godz. 16:00, nie tylko zakochanym parom, ale także przyjaciołom i wszystkim mieszkańcom Łukowa, którzy chcą świętować miłość do swojego miasta.

Na FOTOwalentynki zapraszają stowarzyszenie Kulturalna Inicjatywa Społeczna, a także Miasto Łuków i burmistrz Piotr Płudowski.

Znani ludzie urodzeni w Siedlcach. Sprawdź co o nich wiesz - rozwiąż QUIZ!

Pytanie 1 z 10
Artur Boruc to piłkarz urodzony w Siedlcach. W którym klubie grał w przeszłości bramkarz?
Artur Boruc
Źródło: Łukowski samorząd zaprasza zakochanych na bezpłatną sesję zdjęciową „FOTOwalentynki”