Na Rodzinny Piknik Wędkarski nad zalewem Rówce zapraszają Koła PZW z Siedlec

i

Autor: fot. Koła PZW w Siedlcach

Zapowiedź imprezy

Na Rodzinny Piknik Wędkarski nad zalewem Rówce zapraszają Koła PZW z Siedlec

2023-06-07 14:38

Rodzinne wędkowanie i udział w zawodach, a także poczęstunek i zbiórka charytatywna – to wszystko już w niedzielę, 11 czerwca nad zalewem w Rówcach. Na Rodzinny Piknik Wędkarski zapraszają koła Polskiego Związku Wędkarskiego z Siedlec. W zawodach mogą wystartować zespoły 3-4 osobowe z udziałem przynajmniej jednego dziecka. Na uczestników czeka sporo niespodzianek!

Siedlecki Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego wraz z Kołami nr 33 „Szczupak” i 34 „Eko” zaprasza serdecznie na Rodzinny Piknik Wędkarski pod honorowym patronatem Wójta Gminy Zbuczyn nad zalew Rówce. Od godz. 10.00 będziemy prowadzili rejestrację uczestników zawodów wędkarskich. Przypominam, że są to zawody rodzinne, zapraszamy więc 3-4-osobowe zespoły wędkarzy. Warunkiem uczestnictwa jest udział dziecka, czyli osoby poniżej 16. roku życia. Myślę że dla każdego dziecka startującego w zawodach, znajdzie się jakiś fajny upominek, a rodzice z przyjemnością spędzą chwilę na świeżym powietrzu, nad wodą, przy grillu. Serdecznie zapraszamy! – mówi Bartosz Mikulski, prezes Koła nr 48 Polskiego Związku Wędkarskiego w Siedlcach.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 11 czerwca, od godz. 10.00. Uczestnicy zawodów będą zwolnieni z opłat za wędkowanie i wezmą udział w loterii fantowej. Jednocześnie, w trakcie imprezy, zorganizowana zostanie zbiórka charytatywna dla 10-letniego niepełnosprawnego Piotra Mieścickiego z Tchórzewa. Swój udział w imprezie zapowiedziały także Koła Gospodyń Wiejskich z okolicy, które z przyjemnością poczęstują wszystkich uczestników stworzonymi przez siebie pysznościami. Wstęp wolny!

Na Rodzinny Piknik Wędkarski nad zalewem Rówce zapraszają Koła PZW z Siedlec

i

Autor: fot. Koła PZW w Siedlcach
Sonda
Lubisz łowić ryby?
Źródło: Na Rodzinny Piknik Wędkarski nad zalewem Rówce zapraszają Koła PZW z Siedlec