nauczyciele

i

Autor: Monika Półbratek

Nauczyciele z nagrodami. Siedlecki samorząd docenił ich pracę

2021-10-13 13:55

Za szczególne osiągnięcia w dziedzinie edukacji i za swój codzienny trud, wkładany w nauczanie młodych umysłów, zostali wyróżnieni. Tradycyjnie, z okazji obchodzonego w tym tygodniu Dnia Edukacji Narodowej, podczas uroczystej gali w Centrum Kultury i Sztuki siedleckim belfrom wręczone zostały nagrody Prezydenta Miasta Siedlce.

POSŁUCHAJ o nagrodach Prezydenta Miasta Siedlce dla nauczycieli w 2021 roku:

To zawód, który dzisiaj szczególnie wymaga szacunku i tego, żeby wspierać nauczycieli. Bo wszyscy rodzice swój największy skarb, czyli swoje dzieci, oddają nauczycielom, by je nauczali i wychowywali. Wielki szacunek, słowa uznania, a jako prezydent mam nadzieję, że nie zabraknie nauczycieli w siedleckich szkołach – mówi Andrzej Sitnik.

Andrzej Sitnik

i

Autor: Monika Półbratek

Wyróżnienie stanowi dla wielu pedagogów motywację do dalszego działania.

Nagroda prezydenta to dla mnie duże wyróżnienie. To także wyróżnienie dla całej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Siedlcach. Jest to docenienie naszej pracy codziennej, żmudnej i motywacja dla nas, by robić coraz więcej i coraz lepiej – mówi Magda Krasuska, psycholog.

nauczyciele

i

Autor: Monika Półbratek

Wśród wyróżnionych nauczycieli i pedagogów znalazło się w tym roku m.in. kilkoro pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Siedlcach. Dyrektora placówki, Krzysztofa Prochenkę, napawa to dumą.

Mogę się tylko cieszyć, że mam tak zasłużonych nauczycieli, którzy zostali docenieni nagrodą prezydenta także w tym roku, podobnie jak w poprzednich latach. Cieszę się, że mamy tak duże osiągnięcia.

Nagrody Prezydenta Miasta Siedlce odebrało w tym roku łącznie 82 nauczycieli. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Quiz. Matematyka na poziomie podstawówki. Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
60 + 6 ⋅ 10 = ?
Źródło: Nauczyciele z nagrodami. Siedlecki samorząd docenił ich pracę