Novekino Siedlce zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka już 28 maja!

i

Autor: fot. NoveKino Siedlce

Na co do kina?

Novekino Siedlce zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka już 28 maja!

2023-05-25 20:39

Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka NoveKino Siedlce zaczyna świętować już od niedzieli 28 maja! Tego dnia pracownicy kina zapraszają najmłodszych widzów wraz z rodzicami na magiczne filmowe spotkanie. Przed filmami dla dzieci w foyer kina odbędą się zabawy i warsztaty, które poprowadzi Studio Artystyczno-Edukacyjne Bąbel Ziombel.

Z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieciaki, które odwiedzą Novekino Siedlce w najbliższą niedzielę, 28 maja, czeka mnóstwo atrakcji:

  • malowanie buziek,
  • brokatowe tatuaże,
  • masy plastyczne,
  • projektowanie biżuterii,
  • strefa LEGO,
  • moc uśmiechu i zabawy!

By skorzystać ze wszystkich dodatkowych atrakcji, które zostaną przygotowane przez pracowników kina i Studio Artystyczno-Edukacyjne Bąbel Ziombel, trzeba przyjść nieco przed planowanym seansem. Warsztaty i zabawy będą się rozpoczynały o godzinach: 11:40, 13:30 i 15:30. Dla dzieci i rodziców przygotowana została również bogata oferta filmowa. Opisy zaplanowanych na ten dzień filmów znajdziecie pod plakatem.

Novekino Siedlce zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka już 28 maja!

i

Autor: fot. NoveKino Siedlce

Jakie filmy będzie można obejrzeć z okazji Dnia Dziecka w Novekino Siedlce:

  • „Super Mario Bros. Film” to najnowsza animacja studia Illumination, które stworzyło uwielbiane przez wszystkich "Minionki" oraz "Sing". Film, oparty na świecie gier Super Mario firmy Nintendo, zaprasza widzów do tętniącego życiem, nowego uniwersum, niepodobnego do żadnego innego. Podczas pracy, aby naprawić wodociąg, hydraulicy z Brooklynu: Mario (głos Chrisa Pratta) i jego brat Luigi, (głosu udzielił Charlie Day) zostają przeniesieni do magicznego świata. Bracia zostają rozdzielni i Mario musi wyruszyć na pełną przygód wyprawę, aby znaleźć Luigiego.
  •  "Mała syrenka" w reżyserii Roba Marshalla to nowa, aktorska wersja nagrodzonej Oscarem animacji Disneya. Ariel jest piękną i żywiołową syrenką, która pragnie przygód. Ta najmłodsza i najbardziej buntownicza spośród córek króla Trytona chce dowiedzieć się więcej o świecie poza morskimi głębinami. W czasie wizyty na lądzie zakochuje się w przystojnym księciu Eryku. Ariel, podążając za głosem serca, wbrew zakazom chce doświadczyć życia wśród ludzi. Zawiera pakt ze złą morską wiedźmą Ursulą, która ma jej w tym pomóc. Nie zdaje sobie sprawy, że naraża na niebezpieczeństwo nie tylko swoje życie, ale i losy całego królestwa.
  •  „Ernest i Celestyna: Misja muzyka” Radosna mysz Celestyna i niedźwiedź-awanturnik Ernest wyruszają w zwariowaną podróż, aby uratować muzykę i muzyków oraz przekonać się, że przyjaźń jest najważniejsza… nawet w rodzinie! Oto kontynuacja nominowanego do Oscara filmu, który urzeka piękną animacją i szczerymi emocjami. Twórcy tego obrazu mają w swoim dorobku pracę przy produkcjach, w których występowali najsłynniejsi bohaterowie dziecięcego świata, w tym: „Smerfy”, „Lassie i przyjaciele”, „Pszczółka Maja” oraz „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Tutaj każda nuta jest na wagę złota, a każdy uśmiech może zburzyć mur!
  •  „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” Bystra kotka oraz jej przyjaciele zapraszają do kin. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć. Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni, pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko! Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie. Serial „Kicia Kocia” na wielkim ekranie!

To wszystko już w niedzielę 28 maja w NoveKino Siedlce!

Sonda
Masz plany na Dzień Dziecka?
Źródło: Novekino Siedlce zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka już 28 maja!