Piknik Rodzinny na Dzień Dziecka w azylu dla koni Ktosiowo w Łukówcu już 4 czerwca!

i

Autor: fot. Fundacja Ktoś

Zapowiedź imprezy

Piknik Rodzinny na Dzień Dziecka w azylu dla koni Ktosiowo w Łukówcu już 4 czerwca!

2023-05-30 14:16

Moc atrakcji dla dzieci i rodziców, spotkanie z końmi i możliwość wsparcia fundacji Ktoś, która opiekuje się uratowanymi zwierzętami – to wszystko już w niedzielę 4 czerwca od 12.00 do 16.00 w azylu Ktosiowo w Łukówcu, na terenie gminy Mrozy. Odbędzie się tam piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy obiecują mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Na imprezę wstęp wolny!

Fundacja Ktoś, która prowadzi azyl dla koni w Łukówcu, już po raz kolejny zaprasza mieszkańców całego regionu na imprezę z udziałem zwierząt. Na współorganizowanym wraz z Centrum Kultury Mrozy Pikniku Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka będzie można ciekawie spędzić czas z rodziną, poznać ocalone przez Fundację zwierzaki i... poczuć się jak w bajce:

– Nie za lasami, nie za górami, ale zaledwie dwa kilometry od Jeruzala jest takie miejsce, które odmienia życie nie księżniczkom i królom, ale koniom. To miejsce nazywa się Ktosiowo i właśnie tu zapraszamy serdecznie na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Przewidzieliśmy moc atrakcji: będą gry i zabawy, wozy strażackie, karaoke, czesanie kucyków, malowanie buziek i tatuaże. Każde dziecko na wstępie otrzyma też kupon na watę cukrową! Zapraszamy serdecznie! – mówi Renata Wójcik, prezes fundacji Ktoś.

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w azylu Ktosiowo odbędzie się w najbliższą niedzielę, 4 czerwca, w godz. od 12.00 do 16.00 w Łukówcu 86 koło Jeruzala, w gminie Mrozy. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Gminy Mrozy Dariusz Jaszczuk. Na wydarzenie wstęp wolny!

Piknik Rodzinny na Dzień Dziecka w azylu dla koni Ktosiowo w Łukówcu już 4 czerwca!

i

Autor: fot. Fundacja Ktoś
Sonda
Czy uważasz, że powinna powstać instytucja Rzecznika Praw Zwierząt?
Źródło: Piknik Rodzinny na Dzień Dziecka w azylu dla koni Ktosiowo w Łukówcu już 4 czerwca!