Potrącenie dziecka na drodze wojewódzkiej w Skórcu

i

Autor: fot. FB grupa prywatna

Wypadek!

Potrącenie dziecka na drodze wojewódzkiej nr 803 w Skórcu

2023-03-24 8:08

Jechał do szkoły hulajnogą elektryczną, wpadł na jadący samochód. Na drodze wojewódzkiej nr 803 w Skórcu doszło do potrącenia dziecka, 12-letniego chłopca. Trasa jest przejezdna, ale są niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 803 w Skórcu doszło ok. godz. 7.30 w rejonie przejścia dla pieszych w pobliżu kościoła. 12-letniego chłopca, który jechał do szkoły na hulajnodze elektrycznej, potrącił samochód osobowy.

W Skórcu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem małoletniego, jadącego hulajnogą elektryczną. Jechał on chodnikiem, a następnie zmienił kierunek jazdy, wjeżdżając na przejście dla pieszych, czego skutkiem było uderzenie w bok jadącego pojazdu, kierowanego przez 41-letniego mężczyznę. Kierowca był trzeźwy. Małoletni z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – informuje podkom. Ewelina Radomyska z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Droga w rejonie wypadku jest przejezdna, ale występują tam jeszcze niewielkie utrudnienia w ruchu.

Policjanci apelują o ostrożność zarówno do kierowców, jak i do młodzieży, która na co dzień korzysta z elektrycznych hulajnóg. Przypominają także, że przez przejście dla pieszych nie można przejeżdżać hulajnogą ani rowerem. Należy zsiąść z pojazdu i przejść po pasach pieszo.

Potrącenie dziecka na drodze wojewódzkiej w Skórcu

i

Autor: fot. FB grupa prywatna
Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Źródło: Potrącenie dziecka na drodze wojewódzkiej nr 803 w Skórcu