Poważny wypadek na DK19 pod Łosicami. Trasa zablokowana

2021-08-05 13:04 Monika Półbratek
pixabay policja
Autor: pixabay.com Mielec: Zaginął 16-letni Patryk. Od poniedziałku nie nawiązał kontaktu z rodziną!

Uwaga kierowcy! Do poważnego wypadku z udziałem dwóch ciężarówek i jednego samochodu osobowego doszło dzisiaj na DK19, w okolicy Łosic i Szańkowa. Droga została tam całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby mundurowe. Utrudnienia będą trwać co najmniej do godz. 15.00. Policjanci kierują na objazdy.

Około godz. 11.00 w miejscowości Łosice na trasie DK19, kierujący samochodem osobowym marki Jeep, jadąc od strony Międzyrzeca Podlaskiego w kierunku miejscowości Łosice, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając w samochód ciężarowy marki DAF, jadący w przeciwległym kierunku. Spowodowało to wytrącenie pojazdu osobowego z toru jazdy i uderzenie w drugi samochód ciężarowy marki SCANIA, jadący od strony miejscowości Łosice w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Obrażenia odniosła pasażerka samochodu osobowego, która została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala – informuje sierż. sztab. Emilia Matejczuk z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach.

Wypadek spowodował zablokowanie drogi w obydwu kierunkach. Objazd zorganizowano przez miejscowości: Łuski, Huszlew i Kopce.

Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Dwukrotnie przejechał przed policjantami na czerwonym świetle
Źródło: Poważny wypadek na DK19 pod Łosicami. Trasa zablokowana
Nasi Partnerzy polecają