Przedpremierowe seanse „Kung Fu Panda 4” w siedleckim Heliosie już 2 i 3 marca!

i

Autor: fot. Organizatorzy

Przedpremierowe seanse „Kung Fu Panda 4” w siedleckim Heliosie już 2 i 3 marca!

2024-02-26 10:13

Kino Helios Siedlce zaprasza dzieci i młodzież na film KUNG FU PANDA 4. Przedpremierowe seanse z konkursami odbędą się 2 i 3 marca. Smoczy Wojownik zapewni widzom solidną dawkę lekcji kung-fu, niesamowitych zwrotów akcji, wspaniałych przygód, dobrego humoru, ale też... poszukiwania wewnętrznego spokoju.

Przedpremierowe seanse „Kung Fu Panda 4” w siedleckim Heliosie już 2 i 3 marca!

i

Autor: fot. Organizatorzy

Jak zapowiadają pracownicy kina, będzie się działo, bo z KUNG FU PANDĄ nigdy nie ma nudów! W weekend 2 i 3 marca przed seansami premierowymi filmu w siedleckim Heliosie, na młodych widzów czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania! Szczegółowe godziny seansów znajdziecie w repertuarze kina: https://www.helios.pl/43,Siedlce/Repertuar/.

Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców, dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, PO, Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby... dać sobie już spokój. A dokładniej ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju. Wiąże się z tym kilka oczywistych problemów. Po pierwsze, PO wie tyle samo o duchowym przywództwie, co o diecie paleo, a po drugie, musi szybko znaleźć i wyszkolić nowego Smoczego Wojownika, zanim będzie mógł objąć swoje nowe stanowisko. Co gorsza, do gry wkracza czarodziejka – Kameleona, maleńka jaszczurka, która może zmieniać kształt w dowolne stworzenie, duże lub małe. PO będzie potrzebował pomocy. Znajdzie ją u bystrej lisicy Zhen, której umiejętności okażą się nieocenione. W dążeniu do ochrony Doliny Spokoju przed Kameleoną, ten komediowy duet będzie musiał współpracować. PO odkryje, że przyjaciół można znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.

Sprawdź jak dobrze znasz Siedlce! Spróbuj przyporządkować obiekty do ich lokalizacji. To tylko 10 pytań!

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Obraz El Greco "Ekstaza św. Franciszka"
Źródło: Przedpremierowe seanse „Kung Fu Panda 4” w siedleckim Heliosie już 2 i 3 marca!