plakat

i

Autor: fot. Hufiec ZHP "Podlasie" w Siedlcach

Siedlce: gdzie się podział obraz El Greco?

2021-10-08 8:38

Obraz El Greca został skradziony! Odnaleźć go mogą tylko zaangażowani w poszukiwania siedlczanie. Spokojnie, to tylko skrótowa fabuła gry miejskiej, którą jutro poprowadzą w Siedlcach harcerze z hufca ZHP „Podlasie” w Siedlcach. Do udziału zachęcają wszystkich, niezależnie od wieku.

Gra miejska jest organizowana przez 17. Drużynę Harcerzy Starszych „Grom” i 8. Drużynę Wędrowniczą SpaceX z Hufca ZHP „Podlasie” w Siedlcach. Ogólnie motywem do stworzenia gry było to, żeby przeżyć taką niecodzienną przygodę. Szczególnie po tym okresie pandemii, gdy wszyscy siedzieli w domach na zdalnym nauczaniu albo ogólnie na zdalnej pracy. Dzięki temu można poznać na nowo nasze Siedlce – wyjaśnia Klaudia Matlakowska z 17. Drużyny Harcerzy Starszych „Grom”.

Zasady udziału w zabawie są bardzo proste. Jedyne, co może sprawić problemy osobom chętnym do uczestnictwa w grze, to znalezienie odpowiedniej liczby osób do własnej drużyny.

Klaudia Matlakowska

i

Autor: Monika Półbratek Klaudia Matlakowska

Chętne zespoły będą mogły rozpocząć grę. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy, którzy zbiorą swoją co najmniej czteroosobową drużynę i zgłoszą się poprzez formularz wydarzenia pt. „Gdzie się podział obraz El Greco?” na Facebooku. Oczywiście na uczestników będą czekały także ciekawe zadania, a na najlepsze drużyny – cenne nagrody. Nasza gra jest skierowana do wszystkich, niezależnie od płci i wieku, zapraszamy! – zachęca Klaudia Matlakowska.

Zarejestrować swoją min. czteroosobową drużynę można na stronie: https://forms.gle/T7CFgaiy59R1dUMTA.

Quiz. Kultowe gry komputerowe. Pamiętasz je z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Niezykle popularną grę "Heroes" można zaliczyć do:
Źródło: Siedlce: gdzie się podział obraz El Greco?