Siedlce: policja szuka mężczyzny, który mógł być świadkiem zabójstwa zakonnika w parku [WIDEO]

2022-01-20 0:32 Monika Półbratek
Siedlecka policja szuka mężczyzny widocznego na nagraniu z monitoringu. Mógł być świadkiem zabójstwa ojca Maksymiliana Adama Świerżewskiego w parku miejskim
Autor: fot. KMP w Siedlcach

Policjanci z siedleckiej komendy poszukują osoby widocznej na nagraniu z monitoringu, która w godzinach popołudniowo-wieczornych 11 listopada 2021 roku przebywała w parku miejskim w Siedlcach. Biegnący mężczyzna, widoczny na załączonym pod artykułem filmie, proszony jest o pilne zgłoszenie się na komisariat. Mundurowi liczą na to, że może mieć informacje o śmierci zakonnika o. Maksymiliana Adama Świerżewskiego.

– Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie pobicia i spowodowania obrażeń, skutkujących zgonem mężczyzny, do którego doszło w dniu 11 listopada 2021 roku na terenie parku miejskiego w Siedlcach. W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą do osoby widocznej na nagraniu o pilny kontakt z naszą jednostką. Jednocześnie ponawiamy apel do w osób, przebywających tego dnia w parku miejskim albo posiadających istotne informacje w tej sprawie, o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach – apeluje nadkom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy jednostki.

Biegnący mężczyzna, widoczny na obrazie z monitoringu, który można zobaczyć poniżej (jeżeli się nie wyświetla, należy odświeżyć stronę), a także inne osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w sprawie pobicia zakonnika o. Maksymiliana Adama Świerżewskiego w siedleckim parku, mogą się kontaktować z policją poprzez nr tel. 47 707 23 60 bądź stawić się osobiście na komendzie.

Źródło: inf. pras. KMP w Siedlcach

Siedleccy policjanci apelują o zgłoszenie się możliwego świadka zabójstwa zakonnika w parku miejskim, widocznego na filmie
Sonda
Czy spacerując wieczorem po Siedlcach czujesz się bezpiecznie?
Źródło: Siedlce: policja szuka mężczyzny, który mógł być świadkiem zabójstwa zakonnika w parku [WIDEO]