Siedlecki „Ekonomik” zaprasza ósmoklasistów na dni otwarte 2022

i

Autor: fot. ZSP nr 2 w Siedlcach

Siedlecki „Ekonomik” zaprasza ósmoklasistów na dni otwarte

2022-04-28 8:04

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach, czyli tzw. „Ekonomik” zaprasza na dni otwarte. Odbędą się one w dwóch terminach, najbliższy już jutro, 29 kwietnia, kolejny 10 maja. W te dni po godz. 14.00 zainteresowana nauką w szkole młodzież będzie mogła zwiedzić placówkę i porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami.

– „Ekonomik” to naprawdę świetna szkoła. Mamy tutaj wiele profili, które na pewno zapewnią bardzo wartościową przyszłość, np. takie jak: liceum medialne, liceum informatyczne, technika do wyboru do koloru – handlowe, logistyczne, reklamowe, medialne. Jest tu bardzo miła atmosfera, najlepsi nauczyciele, którzy doradzą, pomogą, a w trudnych chwilach wesprą emocjonalnie i psychicznie. To jest szkoła, która zapewni przyszłość – mówi Arkadiusz Duda, uczeń Ekonomika.

Do zapoznania się z ofertą Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach zaprasza także kadra nauczycielska placówki.

– Zapraszamy wszystkich do „Ekonomika”. To szkoła z tradycjami, ale również nowoczesna. Mamy bardzo atrakcyjne kierunki kształcenia i mnóstwo nowości. Zapraszamy również na naszą stronę internetową oraz na Facebooka – „Ekonomik Siedlce”, gdzie wszyscy uzyskają jeszcze więcej informacji – zachęca Renata Kulik, nauczycielka języka angielskiego w szkole.

Dni otwarte odbędą się w piątek29 kwietnia i we wtorek, 10 maja od godz. 14.00. Będą transmitowane na żywo na Facebooku.

Siedlecki „Ekonomik” zaprasza ósmoklasistów na dni otwarte 2022

i

Autor: fot. ZSP nr 2 w Siedlcach
Sonda
Czy lubisz aktywny wypoczynek?
Źródło: Siedlecki „Ekonomik” zaprasza ósmoklasistów na dni otwarte