Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach zaprasza na dni otwarte

i

Autor: fot. UPH w Siedlcach

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach zaprasza na dni otwarte

2023-03-16 15:23

We wtorek i środę 21 i 22 marca będzie można odwiedzić różne wydziały Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego i zapoznać się z ich ofertą edukacyjną. Pracownicy uczelni zapraszają na dni otwarte. Specjalnie na tę okazję przygotowane zostały seminaria, wystawy i wykłady. Trwają zapisy na zajęcia!

W dniach 21 i 22 marca szeroko otwierają się drzwi wszystkich wydziałów Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Lista atrakcji jest długa. Każdy wydział, każdy instytut i każdy kierunek przygotował coś od siebie. Są to wykłady popularnonaukowe, warsztaty, wystawy, seminaria. Będzie można zajrzeć do laboratorium i do nowoczesnych pracowni, dotknąć sprzętu, spotkać się z wykładowcami, ale i ze studentami. Będzie to zatem doskonała okazja, żeby po prostu zapytać o to, jak się studiuje i co można robić po zajęciach. Serdecznie zapraszamy! – mówi Beata Gałek, rzeczniczka prasowa UPH.

Na różnych wydziałach uczelni odbędą się także zajęcia pokazowe, na które liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym obowiązują wcześniejsze zapisy. Można ich dokonać, wypełniając formularz rejestracyjny na wybrane wydarzenia, który jest dostępny na stronie: www.wydarzenia.uph.edu.pl.

Osobom zainteresowanym rozpoczęciem studiów, dni otwarte Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach przyniosą możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną i potencjałem siedleckiej uczelni oraz z zasadami rekrutacji na rok akademicki 2023/2024. Budynki poszczególnych wydziałów UPH będzie można odwiedzać we wtorek i środę (21 i 22 marca) w godzinach od 8.00 do 18.00.

Sonda
Wybierasz się na studia po maturze?
Źródło: Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach zaprasza na dni otwarte