Dominik Jax

i

Autor: Screen z IG: dominik_loveneverlies

Influencerzy

Dominik Jax zdradzał swoją dziewczynę w Love Never Lies. Został zawodnikiem Fame MMA!

2023-06-20 14:58

Dominik Jaxu Jax ma szansę zrobić ogromną karierę w świecie influencerów. Mężczyzna zasłynął ze zdrad, które wyszły na jaw w hitowym programie Love Never Lies. Teraz został jednym z zawodników, którzy zawalczą podczas kolejnej edycji Fame MMA. Kto będzie jego przeciwnikiem? Kim jest Dominik? Wyjaśniamy!

Dominik Jax został rozpoznawalny ze względu na jego występ w hitowym programie Netflixa. Po emisji programu zdecydowanie nie został jednym z faworytów fanów Love Never Lies Polska - wręcz przeciwnie. Wpłynął na to jeden szczególny fakt, a mianowicie zdrady, których się dopuszczał. Mężczyzna wystąpił również w Ninja Warrior oraz na jednym z odcinków GOATS. Próbował wygrać pieniądze lub randkę z Fagatą. Finalnie nie udało mu się to, jednak zyskał coś innego. Walka na Fame MMA z jednym z popularnych freak fighterów, może się okazać furtką do kariery. Kim jest Dominik Jax? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Fame Friday Arena 2023. Kiedy, gdzie i o której gala? Kto walczy? [DATA, GODZINA]

Nic dwa razy się nie.... | Dokończ Piosenkę 13 #Sanah #DawidPodsiadło

Dominik Jaxu Jax - Love Never Lies

Dominik Jaxy Jax największą popularność zdobył tuż po jego występie w Love Never Lies. Razem ze swoją - już byłą - dziewczyną postanowili sprawdzić swoją lojalność na oczach całej Polski. Jak się okazało, mężczyzna nie dochowywał jej wierności. Był seryjnym zdrajcą. Nie tylko widownia go znienawidziła - Bernadetta również żywiła w stosunku do niego negatywne uczucia. Parze nie udało się uratować związku.

Dominik Jaxu Jax - GOATS

Dominik Jax wziął udział w jednym z odcinków GOATS. Jego celem było wygranie pieniędzy lub randki z Fagatą. Nie udało mu się to ze względu na fakt, że w przeszłości zdradzał swoją partnerkę. Choć nie wygrał serca influencerki, udało mu się zyskać walkę na Fame MMA z Medusą.

ZOBACZ TAKŻE: Fame Friday Arena 2023 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame Friday?

Dominik Jaxu Jax - Fame MMA

Podczas pierwszej edycji Fame Friday Arena Dominik Jaxu Jax zawalczy ze znanym streamerem - Medusą. Panowie będą się bić w dosyć nietypowej formule - Medusa nie będzie mógł wyprowadzać ciosów ani kopać. Dominik Jax natomiast może robić jedno i drugie. Wygląda na to, że zapowiada się naprawdę ciekawa walka!

Ile wiesz o największych dramach internetowych? Przekonaj się czy jesteś mistrzem!

Pytanie 1 z 10
Co rozbawiło Marcina Dubiela w Kenii?
Źródło: Dominik Jax zdradzał swoją dziewczynę w Love Never Lies. Został zawodnikiem Fame MMA!