FAME MMA 13: karta walk. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala?

2022-01-28 11:49 KB
Materiały prasowe FAME MMA
Autor: Materiały prasowe FAME MMA

Szykuje się powtórka z rozrywki! I to tej największego kalibru! Trzynasta odsłona FAME MMA po raz kolejny rozgrzeje kibiców do czerwoności. Kto walczy, gdzie i kiedy - tego dowiecie się z tego artykułu!

FAME MMA to największe wydarzenie sportowo-rozrywkowe w Polsce. Jak zapowiadają organizatorzy, rok 2022 to zupełnie nowy rozdział dla Federacji. A nowy rozdział oznacza zupełnie nowe gwiazdy, świeże konflikty i jeszcze więcej fame’u. Gala, której twarzą jest Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron, na trzynastą edycję, przygotowała coś specjalnego. Sprawdź kartę walk FAME MMA 13!

Fame MMA 12. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 12? I jak wygląda karta walk?
Autor: Instagram.com/famemmatv Fame MMA 12. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 12? I jak wygląda karta walk?

Karta walk FAME MMA 13

"Szykujemy dla Was wyjątkową kartę walk" - informują na swojej stronie organizatorzy i powoli odkrywają karty. Już wiadomo, że do oktagonu wróci Popek Monster, który na zasadach MMA zawalczy z Normanem Parke. W oktagonie pojawi się również Jakub Piotrowicz, a jego rywalem będzie Rafał Pasut. Znamy też szczegóły dotyczące walki wieczoru. Nitrozyniak, czyli Sergiusz Górski zawalczy z Pawłem Smektalskim, czyli Unboxllem!

Oto karta walk Fame MMA 13:

  • Sergiusz Nitrozyniak Górski - Paweł TheUnboxall Smektalski (walka wieczoru)
  • Popek - Norman Parke (co-main event)
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • Jakub Japczan Piotrowicz - Rafał Pasut
  • TBA - TBA
  • Mateusz Muran Murański - TBA
  • Mariusz Hejter Słoński - TBA

Jak czytamy na stronie organizatorów FAME MMA 13, pełną kartę walk mamy poznać podczas I Konferencji FAME 13, która odbędzie się 20 lutego 2022 roku w Łodzi.

FAME MMA 13 - kiedy i gdzie?

Czego jeszcze możemy spodziewać się po FAME MMA 13? Patrząc na poprzednie edycje, wiadomo że czekają nas ogromne emocje. To właśnie na Fame MMA obejrzeliśmy elektryzujący pojedynek Sylwestra Wardęgi z Kacprem Błońskim, Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke, czy Marcinem Dubielem z Czarkiem Nykielem. Jakie emocje czekają nas podczas FAME MMA 13? To wszystko okaże się już niebawem. FAME MMA 13 startuje w sobotę 26 marca 2022 roku o godzinie 20:00 na Arenie Gliwice w Gliwicach.

Nasi Partnerzy polecają