Karta walk High League 6. Kto walczy na High League 18.03.2023? Jakie walki?

i

Autor: HIGH LEAGUE / Facebook Karta walk High League 6. Kto walczy na High League 18.03.2023 Jakie walki

High League 6 - KARTA WALK. Kto walczy na High League 18.03.2023?

2023-03-18 9:13

Karta walk High League 6 rozgrzewa fanów największych gwiazd polskiego internetu. Najbardziej znane osobistości, generujące ogromne zasięgi wejdą do okrągłej klatki, podczas pierwszej gali High League w 2023 roku. Wśród nich Lexy Chaplin oraz Marcin Dubiel. Jakie walki na High League 6? Kto walczy na High League 18 marca 2023?

Karta walk High League 6. Kto walczy na High League 18.03.2023? Zastanawiacie się, jakie walki na High League 6? Federacja, której twarzą jest Malik Montana wchodzi w 2023 rok z potężnym uderzeniem. Trzeba jednak zaznaczyć, iż organizacja mocno zakończyła poprzedni zestawiając Mateusza Kubiszyna z Damianem Janikowskim, Alberto Simao z Pawłem Tyburskim, czy Agatę Fąk z Natalią Karczmarczyk. Teraz poprzeczka znów zostanie podniesiona bardzo wysoko. W walce wieczoru Marcin Dubiel stoczy pojedynek z debiutantem, jeśli chodzi o MMA. Mowa o Jarosławie Jarząbkowskim. Tuż przed nimi zawalczą natomiast panie. Lexy Chaplin zmierzy się z Pauliną Hornik. Kto walczy na High League 6 18 marca 2023?

Karta walk High League 6 - kto walczy?

Karta walk High League 6 jest bardzo mocna także ze względu na inne starcia. Choć niewątpliwie walka Marcina Dubiela z Jarosławem Jarząbkowskim to jedno z najbardziej hitowych starć w całej historii tej federacji. Do okrągłej klatki powraca samozwańczy król freak-fightów, Marcin Najman. El Testosteron po szybkiej przegranej z Pawłem Jóźwiakiem, chce się zrewanżować i tym razem nie dopuścić do takiego rozstrzygnięcia. Zawodnik, który w 2009 roku swoją karierę w MMA rozpoczynał od pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim ma długą listę potencjalnych oponentów. Możliwe, że zobaczymy go w kolejnych galach organizacji Malika Montany. Karta walk High League 6 to również emocjonująca walka Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim, Mateusza Kubiszyna z Dawidem Załęckim oraz Konrada Karwata z Denisem Labrygą. Do klatki powraca również Mateusz Gąsiewski i po porażce z Amadeuszem Roślikiem zmierzy się z życiowym partnerem Karoliny Pisarek, Rogerem Sallą.

  • Jarosław pasha Jarząbkowski - Marcin Dubiel
  • Lexy Chaplin - Paulina Hornik
  • Denis Załęcki - Paweł Tybori Tyburski [boks, małe rękawice]
  • Konrad Karwat - Denis Labryga
  • Mateusz Don Diego Kubiszyn - Dawid Załęcki
  • Marcin Najman - Paweł Jóźwiak
  • Mateusz Haribo Gąsiewski - Roger Salla
  • Kacper Ludwiczek Bociański - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
  • Tomasz Szalony Reporter Matysiak - Michał Cichy

High League 6 - zawodnicy, walki

Pierwsza walka na High League 6 pokazana będzie prawdopodobnie za darmo na oficjalnym na kanale federacji w serwisie YouTube. Tomasz Szalony Reporter Matysiak, który miał zadebiutować w pojedynku z Jackiem Murańskim, zmierzy się z Michałem Cichym. Ten drugi pokazał się z doskonałej strony, w czasie pojedynku z Adrianem Ciosem. Do klatki po porażce z Filipem Marcinkiem powraca Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk. W pojedynku z Przemysławem Skulskim będzie chciał poprawić swój niezbyt dobry bilans jedenastu porażek i dwóch zwycięstw.

Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?
Pierwsza Zmiana Komentuje: Alan Kwieciński ma brata bliźniaka?
Listen on Spreaker.