Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz w Montrealu 2023? O której godzinie gra Świątek?

i

Autor: Andrew Soong/Xinhua News/East News Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz w Montrealu 2023? O której godzinie gra Świątek?

TENIS

Kiedy gra Iga Świątek ćwierćfinał w Montrealu 2023? O której godzinie gra Świątek?

2023-08-12 13:57

Gotowi na jeszcze więcej emocji związanych z meczami Igi Świątek? Polka awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Montrealu na kortach twardych i zagra o półfinał zawodów będących po części etapem przygotowawczym do US Open. Kiedy gra Świątek najbliższy mecz? O której godzinie gra Świątek 2023? Odpowiedzi na najważniejsze dla kibiców tenisa pytania podrzucamy na naszej stronie.

Spis treści

  1. Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz w Montrealu 2023?
  2. O której godzinie gra Świątek? Mecz w Montrealu

Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz w Montrealu 2023? O której godzinie gra Świątek? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je na naszej stronie. A z pewnością nie chcecie przegapić kolejnego elektryzującego starcia z udziałem liderki światowego tenisa. Iga Świątek pokonała Czeszkę Karolinę Muchovą 6:1, 4:6, 6:4 i awansowała do ćwierćfinału tenisowego turnieju WTA 1000 na twardych kortach w Montrealu. Jednocześnie oznacza to, iż 22-letnia zawodniczka z Raszyna na pewno utrzyma się w kolejnym tygodniu na szczycie światowego rankingu. Jej spotkanie trwało aż dwie godziny i 52 minuty, a tenisistka tuż po nim mówiła, że każda nowa sytuacja uczy ją czegoś nowego. Tłumaczyła, że miała wzloty i upadki. Ma też świadomość, iż popełniła kilka błędów, zwłaszcza w drugim secie, które na tym etapie i z taką zawodniczką jak Karolina bywają kosztowne. Przerwy w grze spowodowane opadami deszczu wykorzystywała natomiast na odpoczynek.

Kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz w Montrealu 2023?

Iga Świątek następny mecz zagra 11 sierpnia 2023. Jej rywalką w walce o półfinał WTA Montreal 2023 jest zajmująca 48. miejsce w rankingu Danielle Collins. Ta zdecydowanie ma powody do zadowolenia, bo ćwierćfinał to najlepsze jej osiągnięcie w tym sezonie. Bez większych problemów przeszła eliminacje, a w turnieju głównym nie oddała seta nie tylko Fernandez, ale także wcześniej Ukraince Elinie Switolinie i Greczynce Marii Sakkari.

WTA Montreal 2023: DRABINKA główna kobieca. Kiedy, o której i z kim gra Iga Świątek?

Iga Świątek walczy w Montrealu

O której godzinie gra Świątek? Mecz w Montrealu

Godzina meczu Świątek 11 sierpnia 2023 nie jest dokładnie znana. Polka z Amerykanką zagra jako druga w kolejności na korcie centralnym. Panie wyjdą rywalizować o półfinał nie wcześniej niż o 20:30 czasu polskiego. Najpewniej wynik meczu Świątek Collins poznamy późną nocą.

Iga Świątek - wiek, mama, zarobki, prywatnie, rodzice, wzrost, chłopak

Źródło: Kiedy gra Iga Świątek ćwierćfinał w Montrealu 2023? O której godzinie gra Świątek?